Artykuły do tagu: promocja

Promocja firmy za granicą. Jak pozyskać fundusze unijne w woj. łódzkim?
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy ogłosiło konkurs na dofinansowanie na promocje firmy za granicą w ramach Osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Pozyskiwanie tej dotacji unijnej na internacjonalizację przedsiębiorstwa odbywa się z poddziałania 2.2.1 RPO (Działanie: 2.2 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie: 2.2.1 Modele biznesowe MŚP). Konkurs skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Wymogiem jest, aby prowadziły one swoją działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego.
Promocja „Monografii Piotrkowa Trybunalskiego”. Biblioteka zaprasza na spotkanie
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na promocję książki „Monografia Piotrkowa Trybunalskiego” autorstwa Michała Rawity-Witanowskiego - 30 stycznia o godz. 17.00, czytelnia dla dorosłych przy ul. Jerozolimska 29.
Czy filmy, w których
Piotrków Trybunalski to ważne miejsce na filmowej mapie Polski. Na przestrzeni lat nakręcono tu zdjęcia do blisko 40 filmów i seriali. Czy to, że miasto "gra" na dużym ekranie, korzystnie wpływa na jego promocję?
„Promuje Łódzkie” promuje Zalew Sulejowski
Na oficjalnym kanale Urzędu Marszałkowskiego w serwisie You Tube, pojawił się film nagrany dronem, a pokazujący urokliwe zakątki Zalewu Sulejowskiego. Zachęcamy do obejrzenia.
Promocje, zniżki, nagrody, czyli wieczór zakupów w Focus Mall
Już w piątek 19 maja w piotrkowskim Focus Mall odbędzie się Piknik wieczornych rabatów. To doskonała okazja do tego, by upolować nowe ubrania, obuwie i dodatki z najnowszych kolekcji w wyjątkowo korzystnych cenach. Tego dnia na miłośników zakupów w galerii czekać będzie też konkurs, w którym nagrodami głównymi będą bony zakupowe o wartości 300 zł.
Wyjątkowa Mega Promocja w Focus Mall
W galerii Focus Mall wystartowała „Wyjątkowa Mega Promocja”. Do 28 kwietnia galeria będzie rozdawać specjalną walutę za dokonane zakupy. Podczas finału akcji odbędzie się wielka licytacja, w trakcie której klienci będą mogli zawalczyć o cenne upominki, wykorzystując zebrane banknoty. Pula nagród sięga blisko 20 tysięcy złotych!
Niech bór darzy „Kolibrowi”
W sali OSP we wsi Łazy-Dąbrowa odbyło się spotkanie z Andrzejem Polem, autorem książki „Niech bór darzy Kolibrowi”. Jest to publikacja poświęcona kołu łowieckiemu „Koliber”, które jest związane z tą miejscowością.
 „Dwie ukryte tragedie w cieniu atomowej apokalipsy” w 54. rocznicę tragedii w Szczecinie i Moszczenicy
W niedzielę 9 października o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy przy ul. Dworcowej 16 A odbędzie się promocja książki dokumentalnej „Dwie ukryte tragedie w cieniu atomowej apokalipsy”.
Dlaczego Piotrków wciąż nie ma strategii promocji miasta?
Piotrków Trybunalski nadal nie ma strategii promocji miasta. Dlaczego? O to urzędników (od promocji właśnie) pytali podczas ostatniej sesji Rady Miasta radni.
Buraki, pory i jeden baran na sesji Rady Miasta w Piotrkowie
Fakt, że Piotrków Trybunalski urzędnicy próbują promować przy pomocy… pora i hasła „Pora na Piotrków” odbiło się w mieście (i poza nim) szerokim echem, a pokłosiem tego była sytuacja, do której doszło podczas sesji Rady Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat