Artykuły do tagu: prognozy

Wirusolog o liczbie zakażeń koronawirusem: jesteśmy w okresie stabilizacji
Po kolejnym wzroście liczby zakażeń koronawirusem jesteśmy w okresie stabilizacji - powiedział w sobotę PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Podkreślił, że rozwój sytuacji będzie zależał od ruchliwości obywateli, w szczególności podczas majówki.
PKO BP prognozuje płytką recesję w 2020 r. i silne odbicie w roku następnym
Dane z kart płatniczych dowodzą, że Polacy wracają do przedpandemicznych przyzwyczajeń, poziom konsumpcji w niektórych obszarach jest taki, jak wcześniej. Dobry stan gospodarki jest wynikiem zdecydowanych działań rządu. Mimo, że nie unikniemy recesji, możemy wyjść z niej szybciej niż inne kraje UE – przekonują eksperci PKO Banku Polskiego.
PiS zdominuje wybory w okręgu piotrkowskim?
Marcin Palade, współtwórca Polskiej Grupy Badawczej i specjalista od geografii wyborczej, przeanalizował ogólnopolskie preferencje wyborcze przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Z prognozy podziału mandatów jednoznacznie wynika, że Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na samodzielne rządy.
07.01.2015 05:38
Piotrków się wyludnia
Według danych opublikowanych w ostatnim raporcie Głównego Urzędu Statystycznego, w 2050 roku będzie nas zaledwie 55 tysięcy 265 osób, to jest o ponad 20 tysięcy osób mniej niż dziś. Według GUS, osób w wieku produkcyjnym będzie w Piotrkowie blisko 21 tysięcy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat