Artykuły do tagu: prezes

Obajtek: ponad 140 mld zł na strategiczne inwestycje w Grupie Orlen do 2030 r.
Do 2030 r. Grupa Orlen wyda na strategiczne inwestycje ponad 140 mld zł. Priorytetem będą projekty oparte o długofalowe trendy, technologiczne, konsumenckie i środowiskowe. Celem jest m.in. transformacja w multienergetyczny koncern - oznajmił prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.
Piotrcovia w długach. Czy nowy prezes uratuje klub?
Dług miał wynosić 100 tysięcy. Później okazało się, że jest trzykrotnie wyższy. Klub nie płaci pensji zawodniczkom. Kilka piłkarek odeszło. Stery postanowił przejąć nowy człowiek. Czy Marek Ostrowski uratuje MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski?
Kabaret Moralnego Niepokoju w niewyobrażalnie śmiesznym spektaklu
Sala piotrkowskiego MOK-u wypełniona była po brzegi. Publiczności XV Trybunałów Uśmiechu zaprezentował się Kabaret Moralnego Niepokoju w 2-godzinnym spektaklu. Ci, którzy zdecydowali się spędzić piątkowy wieczór z najpopularniejszymi kabareciarzami w kraju… płakali. Oczywiście ze śmiechu.
Wybierają dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie
Pięć osób ubiega się o fotel dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie. Stanowisko zwolniło się po odejściu na emeryturę dotychczasowego dyrektora Jana Gajewskiego. Gajewski odszedł z pracy po serii artykułów prasowych na temat rzekomo nieuczciwych zasad wynajęcia powierzchni dla jednej z kancelarii.
Nowy prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa. Rada Nadzorcza w drodze konkursu wyłoniła na to stanowisko Marka Potrzebowskiego.
Kolejna afera gruntowa w Kleszczowie?
Piotrkowska Prokuratura Okręgowa sprawdza, czy w gminie Kleszczów doszło do „przekrętu” z gminny gruntem w tle.
Prezes MZGK skazany na karę grzywny
Sylwester Ł. - prezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie skazany na karę grzywny za wyłudzenie danych o pracowniku z Krajowego Rejestru Karnego.
Prezes i wiceprezes MZGK staną przed sądem
Nie mieli prawa pytać o to, czy ich pracownik był karany. Są oskarżeni o to, że wyłudzili dane z Krajowego Rejestru Sądowego. Prezesowi i wiceprezesowi MZGK grozi do 2 lat więzienia.
Wiceprezes Polonii zawieszony na rok
Robert Grzesiuk, były wiceprezes piotrkowskiej Polonii i kapitan drużyny, zawieszony na 12 miesięcy za "naruszenie nietykalności cielesnej kibica".
27.09.2013 08:40
Rżanek zamiast Gąsiora
Waldemar Domarańczyk przez kolejne cztery lata będzie pełnił funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa. W zarządzie towarzystwa nastąpiła jednak jedna personalna zmiana.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat