Artykuły do tagu: prezentacja

Piotrcovia wyszła do ludzi
Działacze piotrkowskiego klubu mają nadzieję, że piotrkowianie się odwdzięczą i będą jeszcze liczniej dopingować ten zespół, nie jest to wykluczone, ponieważ podczas prezentacji zespołu, którą zorganizowano w Rynku Trybunalskim, frekwencja była całkiem wysoka.
Koszulka z autografami naszej reprezentacji może być Twoja!
Koszulka z autografami Lewandowskiego, Milika, Krychowiaka, Błaszczykowskiego i pozostałych reprezentantów Polski na Euro 2016 może być Twoja. Na zdobycie tego niezwykłego trofeum kibica będzie szansa już 18 czerwca w piotrkowskim MOK-u.
Polska - Finlandia na piotrkowskim stadionie już we wtorek
Kibice, którzy przyjdą we wtorek na mecz reprezentacji młodzieżowych U-18 Polska - Finlandia, który odbędzie się na Stadionie Miejskim „Concordia” w Piotrkowie na pewno nie będą się nudzić.
Polska – Finlandia – trwają przygotowania do meczu
1 kwietnia na stadionie Concordii spotkają się młodzieżowe reprezentacje (U-18) Polski i Finlandii w piłce nożnej - taką wiadomość przekazał w środę (26 lutego) Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który gościł w piotrkowskim magistracie.
Grecja lepsza od Polaków w Radomsku
Po raz trzeci w Radomsku gościła młodzieżowa reprezentacja Polski. Zespół trenera Stefana Majewskiego na Stadionie Miejskim grał z rówieśnikami z Grecji. Mecz, który uświetnił 35-lecie powstania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie nie wyszedł Polakom.
Piotrków zaprezentuje się na Międzynarodowych Targach Turystycznych, które już za kilka dni odbędą się w Pradze.
Piotrków jedzie na targi inwestycyjne do Wrocławia
W piątek i sobotę we Wrocławiu odbędą się Targi Inwestycyjne MID’2010, podczas, których zostanie zaprezentowana oferta inwestycyjna oraz atuty gospodarcza Piotrkowa Trybunalskiego.
Prezentacje ofert fotografów, wideofilmowców, firm florystycznych, wizażystów, dekoratorów, jubilerów, studiów fryzjerskich a także pokazy sukien, garniturów, a nawet limuzyn - to wszystko będzie można zobaczyć na czwartych targach ślubnych, które odbędą się w niedzielę w restauracji Altamira.
Można było sobie porzucać, poćwiczyć i poprawić morale - przecież odniesiono bardzo wysokie zwycięstwo z reprezentacją innego kraju. Tym krajem są Stany Zjednoczone, które swoją kadrę stworzyły z nastolatek. Te w piłkę ręczną próbują opanować od kilkunastu miesięcy. Na polską reprezentację na razie to za mało.
Piotrkowskie Targi
Dla miłośników domowego ogródka to z pewnością dobra wiadomość. 19 kwietnia odbędą się IV Piotrkowskie Targi "Pamiętajmy o ogrodach". W ofercie targów znajdzie się prezentacja i sprzedaż m.in. nasion, sadzonek, a także sprzętu ogrodniczego do aranżacji ogrodów. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem w programie znalazła się również prezentacja ofert agroturystycznych, rękodzieła ludowego oraz konkursy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat