Artykuły do tagu: prezent

Michał Bąkiewicz selekcjonerem naszej juniorskiej reprezentacji
Piotrkowianin Michał Bąkiewicz został trenerem siatkarskiej reprezentacji Polski juniorów. Dotychczas był asystentem selekcjonera Mariusza Sordyla, który zrezygnował z pracy z kadrą U21 z powodów osobistych.
Jak zwrócić nietrafiony zakup kurierem?
Początek roku to m.in czas wyprzedaży, ale niestety nie każdy zakup jest w 100% udany. Część zakupów nie będzie Ci potrzebna, inne powielą się z tymi, które już masz, a jeszcze inne po prostu nie będą idealnie dostosowane do Twojego rozmiaru. Dobra wiadomość jest jednak taka, że zakupy można zwrócić.
Prezent na 30 urodziny dla niej - 5 super pomysłów
Ze świętowaniem trzydziestki jest tak, że jedni planują melanż nad melanże i nic sobie nie robią z upływającego czasu. Tkwi w nich przeczucie, że właśnie nadchodzą najlepsze lata ich życia i to jest słuszne podejście. Ale są też tacy, co nie chcą, żeby im w ogóle przypominać o tym, ile to już wiosen za nimi. Dlatego trzeba być przygotowanym, że będą trochę panikować. W takiej sytuacji należy im wytłumaczyć, że nie ma żadnego powodu do zmartwień, a małe smutki należy pokonać w towarzystwie przyjaciół i z pomocą kilku drinków. Do grona trzydziestolatków niedługo dołączy Twoja żona albo narzeczona? A może siostra, koleżanka z pracy albo najlepsza przyjaciółka? W każdym z tych przypadków potrzebujesz jakiegoś wyjątkowego upominku. W tym pomoże Ci sklep internetowy MyGiftDNA. Znajdź idealny prezent na 30 urodziny dla niej.
Co zrobić z nietrafionym prezentem?
Święta Bożego Narodzenia - zwłaszcza najmłodszym - kojarzą się przede wszystkim z prezentami. Nie wszystkie jednak trafiają w nasz gust. Co zrobić z upominkiem, który nam się nie spodoba, ma zły rozmiar lub jakieś wady?
Czy świąteczne prezenty są opodatkowane?
Dla nas wręczanie sobie upominków to jedna z bożonarodzeniowych tradycji, dla Urzędu Skarbowego - darowizna. Jeżeli wartość prezentów jest zbyt wysoka, to musimy odprowadzić od nich podatek.
Świąteczne paczki trafiły do pogotowia opiekuńczego
Pogotowie Opiekuńcze w Piotrkowie Trybunalskim obsypane świątecznymi podarunkami. Wszystko za sprawą zbiórki, którą zorganizował piotrkowski hipermarket Auchan.
22.11.2018 12:50
O Piotrkowie w Sejmie RP
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w środę w siedzibie polskiego parlamentu odbyła się wystawa patriotyczna "Trudne drogi do Niepodległości" połączona z prezentacją książki "Droga do wolnej Polski wiodła przez Piotrków. Wykaz ochotników do Legionów Polskich 1915-1916". Publikacja została opracowana przez Archiwum Państwowe w Piotrkowie przy wsparciu Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.
Prezent dla przyjaciółki - wyjątkowe propozycje
Jak chcesz się dobrze zabawić i pośmiać, dzwonisz do niej. Jak chcesz połazić pół dnia po sklepach, dzwonisz do niej. Jak chcesz sobie popłakać i wygadać się komuś ze wszystkiego, też dzwonisz do niej. Twoja przyjaciółka - towarzyszka wszelkich szaleństw, skuteczna pomoc w każdym problemie dnia codziennego, psycholog pierwszego kontaktu. Co Ty byś bez niej zrobiła? Są takie sytuacje, że naprawdę niewiele. Wystarczy, że ma się jedną bliską osobę na dobre i na złe, aby życie nabrało pięknych barw. Pewnie z tego wszystkiego masz ochotę do niej zadzwonić. Poczekaj, to potem! Na razie musisz znaleźć jakiś fajny prezent, który podarujesz jej na imieniny, urodziny lub inną zbliżającą się okazję. Właśnie, tylko co tym razem kupić? Postaw na oryginalność i wybierz coś ze sklepu internetowego z personalizowanymi prezentami MyGiftDNA. Przedstawiamy wyjątkowe pomysły na prezent dla przyjaciółki!
Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego
Działania prospołeczne i kulturalne, propagowanie zdrowego stylu życia i skuteczność w realizacji programu zapowiadają kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Swoje plany na rozwój województwa przedstawili podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Rynku Trybunalskim.
Sporty strzeleckie – ciekawe hobby, jak i trafiony pomysł na prezent
Strzelectwo – zarówno myśliwskie, bojowe, jak i sportowe, jest zazwyczaj postrzegane w kontekście męskich rozrywek. Tymczasem, coraz więcej kobiet chętnie odwiedza strzelnice, by dać nieco upustu swoim emocjom. Dlaczego wizyta na strzelnicy jest dobrym pomysłem na prezent? Kiedy strzelanie jest zwykłą rozrywką, a staje się hobby? Sprawdźmy!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat