Artykuły do tagu: prelekcja

O kobietach w piotrkowskiej Filii UJK
"Kobieta na przestrzeni dziejów" to tytuł konferencji zorganizowanej w czwartek w auli Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Goście mogą przysłuchiwać się wykładom kilkudziesięciu prelegentów z całej Polski.
Zdobywca Mount Everestu z wykładem na UJK
Jak najskuteczniej pracować z ludźmi? Co robić, by budować w zespole wysokie zaangażowanie? Między innymi o tym mówił Piotr Cieszewski, zdobywca najwyższego szczytu ziemi, ambasador akcji Szlachetna Paczka, maratończyk i taternik podczas swojego wykładu "Lider w akcji". Wydarzenie zostało zorganizowane w auli piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Biblioteka zaprasza na prelekcję i wernisaż wystawy
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim i Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity - Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na prelekcję Jerzego Kapłona – dyrektora COTG PTTK, autora pokazu multimedialnego „140 lat TT, PTT, PTTK” prezentującego 200 przeźroczy obrazujących powstanie i rozwój Towarzystwa, która odbędzie się 25 kwietnia o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP przy ul. Jerozolimskiej 29.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat