Artykuły do tagu: predkość

Przekroczył prędkość o 73 km/h
Kompletnie nieodpowiedzialny 22-latek pędził w obszarze zabudowanym z prędkością, aż 123 km/h. Stracił już uprawnienia do kierowania.
Śmierć na drodze. Nie żyje 22-latek
Tragiczny wypadek miał miejsce w nocy w gminie Kodrąb w powiecie radomszczańskim. W środę przed północą kierowca jadący DK nr 42 między Radomskiem a Przedborzem na wysokości Józefowa stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Mężczyzna niestety zginął na miejscu.
Śmierć na drodze - [AKTUALIZACJA]
Jedna osoba zginęła na miejscu, druga cały czas przebywa w szpitalu - to bilans wypadku, do którego doszło w środę późnym wieczorem na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.
To był czarny piątek na drogach miasta i powiatu piotrkowskiego. 15 stycznia na drodze S8 doszło do karambolu i kilku innych wypadków. Zginęła wtedy 34-letnia pasażerka białoruskiego opla. W tym samym wypadku ranny został o dwa lata młodszy mężczyzna oraz jego 11-letni syn. Moment wypadku kamerą samochodową zarejestrował użytkownik naszego portalu. Film otrzymaliśmy na kontakt@epiotrkow.pl.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat