Artykuły do tagu: prawojazdy

Wola Krzysztoporska: Spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do kursów prawa jazdy
Kto chętny na dofinansowany kurs prawa jazdy? Firma konsultingowa zaprasza zainteresowanych mieszkańców, pracowników firm, przedsiębiorców, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do kursów prawa jazdy (kurs nie jest organizowany przez gminę).
Nietrzeźwy zdawał egzamin na prawo jazdy
42-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego podchodził do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Kontrola trzeźwości wykazała 0,4 promila alkoholu w organizmie. Wcześniej mężczyzna stracił wszystkie uprawnienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
Pijany mężczyzna uczył córkę parkować
Pijany mężczyzna chciał przygotować córkę do egzaminu na prawo jazdy, ale spowodował kolizję. 35-letni piotrkowianin wydmuchał ponad 3 promile i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Niebezpieczne zdarzenia na egzaminach również w Piotrkowie
18-latka ginie na przejeździe kolejowym podczas egzaminu na prawo jazdy. Tragiczny wypadek w Szaflarach w województwie małopolskim poruszył także środowisko egzaminatorów piotrkowskiego WORD-u. Jak sami podkreślają, jest to praca bardzo odpowiedzialna. Również w Piotrkowie zdarzają się niebezpieczne sytuacje, na szczęście nie były one tak tragiczne w skutkach.
Zdawał 120 razy! Rekordziści piotrkowskiego WORD
Jedna osoba podchodziła do egzaminu teoretycznego 120 razy! Bez skutku. Inne mają na koncie od 30 do 40 podejść do części praktycznej. To niechlubne rekordy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie w przypadku prawa jazdy kategorii B. Okazuje się, że droga do "prawka" dla niektórych jest wyjątkowo wyboista.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
55-latek miał ponad 2 promile alkoholu i w takim stanie prowadził samochód. Dalszą jazdę uniemożliwiła mu 33-letnia kobieta. Mężczyzna stracił prawo jazdy, grozi mu wysoka grzywna i do 2 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w Lubochni w powiecie tomaszowskim.
20.02.2018 14:40
Po spożyciu na egzamin
We wtorek przed południem na ul. Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim policja zatrzymała mężczyznę, który podchodził do egzaminu na prawo jazdy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że kandydat na kierowcę prowadził w stanie po spożyciu alkoholu.
Uciekał przed policją. Okazało się, że nigdy nie miał prawa jazdy
Kierowca skody przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Mimo sygnałów policji do zatrzymania się, uciekał kilkanaście kilometrów. Po zatrzymaniu okazało się, że 19-latek nigdy nie posiadał prawa jazdy.
Najczęściej zadawane pytania o psychotesty na wózki widłowe
Pytania o psychotesty na wózki widłowe padają bardzo często. Budzą one wiele pytań, wątpliwości i niejasności. Czy każdy operator wózka widłowego musi przejść badania psychotechniczne? Nie istnieje taki obowiązek prawny, jednak ze względu na specyficzne warunki pracy, pracownik powinien wykonać badania psychologiczne, podobnie jak badania profilaktyczne.
Planujesz jutro odebrać prawo jazdy? Musisz się pośpieszyć!
Referat Komunikacji Urzędu Miasta w Piotrkowie oraz Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piotrkowie jutro będzie czynny krócej niż zwykle.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat