Artykuły do tagu: prasa

Wielkanoc w dawnej piotrkowskiej prasie
Jak Święta Wielkanocne wyglądały w mediach, chociażby w prasie, przed laty? Co oferowały gazety naszym dziadkom i pradziadkom w tygodniach poprzedzający Wielkanoc?
Tragiczny wypadek przy pracy. Prasa do kartonów zmiażdżyła mężczyźnie dłoń
Tragiczny wypadek przy pracy w Bełchatowie. Prasa do kartonów zmiażdżyła dłoń 46-letniemu mężczyźnie. Do tragicznego zdarzenia doszło w środę w prywatnym przedsiębiorstwie przy ul. Przemysłowej w Bełchatowie.
Tydzień Trybunalski dostępny BEZPŁATNIE online!
Nie musisz wychodzić z domu, żeby sprawdzić, o czym piszą w Tygodniu Trybunalskim. Najnowszy numer TT dostępny jest online!
Czy prasa drukowana naprawdę upada?
Prasa drukowana upada i już się nie podniesie. Sprzedaż coraz mniejsza i to się nie zmieni. Ludzie nie kupują już lokalnych gazet, bo wszyscy czytają to, co jest w internecie. Takie opinie słyszy się od kilku lat. Czy są prawdziwe?
Wielkanoc w dawnej piotrkowskiej prasie
Jak Święta Wielkanocne wyglądały w mediach, chociażby w prasie, przed laty? Co oferowały gazety naszym dziadkom i pradziadkom w tygodniach poprzedzający Wielkanoc?
Kolegia odbywają się w salonie
...czyli jak powstaje “Babski Bełchatów”

Wydawca: Magdalena Gajewska, redaktor naczelna: Magdalena Gajewska, skład: Magdalena Gajewska, dziennikarze: Magdalena Gajewska i mąż Łukasz. To coś na wzór stopki redakcyjnej “Babskiego Bełchatowa”, gazety lokalnej, nowej, innej i tworzonej z wielką pasją o bełchatowiankach i dla nich. “Babski Bełchatów” to pismo między innymi dla młodych mam tworzone z małym Brunonem na rękach. Pismo, w którym relacje między dziennikarzami układają się świetnie, a kolegia redakcyjne odbywają się w salonie.
Dziennik
W dzisiejszym wydaniu dziennik „Fakt” podjął temat, o którym informowała w poniedziałek Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska.
10.03.2012 10:52
15-latek zmienia oblicze
"Tydzień Trybunalski" ma już 15 lat. Gazeta, która powstała w marcu 1997 roku nadal cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników i utrzymuje na trudnym piotrkowskim rynku prasowym. Od tego roku wszystkie strony gazety będą już w pełni kolorowe. Zmieniło się również logo. Wkrótce kolejne zmiany...
Poruszanie i przybliżanie spraw dotyczących mieszkańców gminy, promocja lokalnych organizacji, twórców i przedstawienie tych ludzi, których na co dzień nie widać - w Ręcznie ukazał się pierwszy numer lokalnego pisma tworzonego przez mieszkańców. “Tutaj mieszkam” na razie ma cztery strony i jest dwumiesięcznikiem.
Niedawno informowaliśmy o wysokim 12 miejscu Piotrkowa i prezydenta Krzysztofa Chojniaka w rankingu NEWSWEEKA. W kolejnym zestawieniu opublikowanym tym razem przez Rzeczpospolitą już tak dobrze nie było.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat