Artykuły do tagu: pracownicy

Starostwo będzie badać obcokrajowców
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie sfinansuje pobieranie wymazów na obecność koronawirusa od pracowników sezonowych, przyjeżdżających z zagranicy do pracy w powiecie piotrkowskim. Jak podkreślał starosta Piotr Wojtysiak jest to działanie o charakterze profilaktycznym, ale również mające wesprzeć rolników w czasie kryzysu gospodarczego.
Punktualnie o godzinie 12.00 podczas 15-minutowej przerwy śniadaniowej przed budynek sądu w Piotrkowie wyszło około 40 pracowników administracyjnych. Walczą o podwyżkę wynagrodzeń.
Protesty w piotrkowskich sądach
Pracownicy sądów domagają się podwyżek. Urzędnicy sądowi i asystenci sędziów w Piotrkowie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. Kilkudziesięciu pracowników nie przyszło w czwartek do pracy, przedstawiając zwolnienia lekarskie.
Pracownicy zadowoleni a dyrektor odchodzi
Krzysztof Stębelski przestanie być dyrektorem Miejskiego Zakładu Komunalnego w Sulejowie - dowiedziało się Radio Strefa FM. Oponenci zarzucają szefowi MZK doprowadzenie do znacznego zadłużenia firmy.
Pracownicy interwencyjni pomogą w urzędzie i w OSiR-ze
Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Piotrkowie pomogą sprzątać obiekty sportowe, a Urzędzie Miasta pomogą archiwizować dokumenty z kontroli zewnętrznych. O kim mowa? O osobach zatrudnionych w ramach robót publicznych.
Manifestowali przeciw obniżkom płac
W Bełchatowie ponad tysiąc osób manifestowało przeciwko polityce PGE i obniżkom pensji – również w spółkach zależnych od koncernu PGE GiEK.
Nie zgadzają się na Program Dobrowolnych Odejść
Związkowcy z bełchatowskiej kopalni nie zgadzają się na Program Dobrowolnych Odejść.
Nie inspektorzy z Piotrkowa Trybunalskiego lecz z Kielc sprawdzą, czy w piotrkowskim oddziale Mostostalu są łamane prawa pracowników.
PIP przeprowadzi kontrolę w Mostostalu
Państwowa Inspekcja Pracy na wniosek pracowników przeprowadzi kontrolę w piotrkowskim oddziale Mostostalu Kielce.
Piotrków: Mostostal zwalnia pracowników
Mostostal Kielce oddział w Piotrkowie zwalnia pracowników.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat