Artykuły do tagu: pracownicy

Punktualnie o godzinie 12.00 podczas 15-minutowej przerwy śniadaniowej przed budynek sądu w Piotrkowie wyszło około 40 pracowników administracyjnych. Walczą o podwyżkę wynagrodzeń.
Protesty w piotrkowskich sądach
Pracownicy sądów domagają się podwyżek. Urzędnicy sądowi i asystenci sędziów w Piotrkowie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. Kilkudziesięciu pracowników nie przyszło w czwartek do pracy, przedstawiając zwolnienia lekarskie.
Pracownicy zadowoleni a dyrektor odchodzi
Krzysztof Stębelski przestanie być dyrektorem Miejskiego Zakładu Komunalnego w Sulejowie - dowiedziało się Radio Strefa FM. Oponenci zarzucają szefowi MZK doprowadzenie do znacznego zadłużenia firmy.
Pracownicy interwencyjni pomogą w urzędzie i w OSiR-ze
Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Piotrkowie pomogą sprzątać obiekty sportowe, a Urzędzie Miasta pomogą archiwizować dokumenty z kontroli zewnętrznych. O kim mowa? O osobach zatrudnionych w ramach robót publicznych.
Manifestowali przeciw obniżkom płac
W Bełchatowie ponad tysiąc osób manifestowało przeciwko polityce PGE i obniżkom pensji – również w spółkach zależnych od koncernu PGE GiEK.
Nie zgadzają się na Program Dobrowolnych Odejść
Związkowcy z bełchatowskiej kopalni nie zgadzają się na Program Dobrowolnych Odejść.
Nie inspektorzy z Piotrkowa Trybunalskiego lecz z Kielc sprawdzą, czy w piotrkowskim oddziale Mostostalu są łamane prawa pracowników.
PIP przeprowadzi kontrolę w Mostostalu
Państwowa Inspekcja Pracy na wniosek pracowników przeprowadzi kontrolę w piotrkowskim oddziale Mostostalu Kielce.
Piotrków: Mostostal zwalnia pracowników
Mostostal Kielce oddział w Piotrkowie zwalnia pracowników.
Pracownicy prokuratury protestują
Przeciwko głodowym wynagrodzeniom, lekceważeniu pracowników i ciągłym wzroście obowiązków. 10 czerwca urzędnicy i inni pracownicy prokuratur w całej Polsce zaczynają protest. Do akcji włącza się także Piotrków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat