Artykuły do tagu: prace

Tragedia podczas prac polowych. Nie żyje 90-latek
90-letni mężczyzna zginął podczas prac polowych. Do tragedii doszło 20 lipca w miejscowości Zachorzów w gminie Sławno powiecie opoczyńskim.
Trwają prace przygotowawcze do budowy odcinka „C”
Kierowcy podróżujący krajową jedynką na odcinku Kamieńsk - Radomsko muszą liczyć się z utrudnieniami. Trwają prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy, a ta ruszy tuż po majówce.
Utrudnienia na drodze między Wójcinem, a Sulejowem
W czwartek 4 października ruszają roboty na DK 74 w Jaksonku, między Wójcinem – i Sulejowem. Pracami zostanie objęty półkilometrowy odcinek, a będą one polegały na sfrezowaniu starej nawierzchni i położeniu nowej (dwie warstwy: wiążąca i ścieralna), a także na naprawie poboczy.
Co się dzieje przy parafii pw. św. Jana Pawła II?
Trwa budowa Kościóła pw. św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim. Nasi czytelnicy pytają na jakim etapie są prace i co już zostało zrobione. My zapytaliśmy ponadto w jaki sposób rozbudowa parafii jest finansowana.
Mężczyzna spadł z rusztowania
W piątek (17.08) około godziny 13.00 jeden z mężczyzn, pracujących przy docieplaniu bloku przy ulicy Litewskiej w Piotrkowie, spadł z rusztowania. 27-letni pracownik znajdował się na wysokości drugiego piętra. Po zdarzeniu natychmiast został przewieziony karetką do szpitala.
Zginął przygnieciony przez ciągnik
83-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy do drewnianej belki. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło w Walewicach w gminie Zelów w powiecie bełchatowskim. W związku z trwającym sezonem prac polowych policja apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i szczególnej ostrożności. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do tragedii.
Światła przy ul. Krakowskie Przedmieście. Prace rozpoczęte
Ruszyły pierwsze prace, związane z uruchomieniem sygnalizacji świetlnej przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu al. Kopernika i ulicy Krakowskie Przedmieście. Instalacja ma być gotowa najpóźniej 20 grudnia.
Prace na DK 1 - znów zmieni się organizacja ruchu
Powoli dobiegają końca prace na południowej jezdni kilkusetmetrowego odcinka krajowej jedynki na wysokości Wodzinka. Już za kilka dni drogowcy przeniosą się na nitką prowadzącą w kierunku Łodzi, co wiąże się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu. Te nastąpią już 1 sierpnia.
Prace społeczne za
Kilka dni temu ogólnopolskie media obiegła informacja o planowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości zaostrzeniu kodeksu wykroczeń. W myśl zmiany przepisów – oprócz grzywny – picie w miejscu publicznym miałoby zostać karane także ograniczeniem wolności. Na przykład... pracami społecznymi.
Od czwartku utrudnienia na gorzkowickim Rynku
Mieszkańcy Gorzkowic od czwartku muszą liczyć się nową organizacją ruchu w obrębie Rynku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat