Artykuły do tagu: praca

Magisterka z rewitalizacji Piotrkowa do oglądania w galerii
Magisterską pracę dyplomową dotyczącą "wytycznych urbanistycznych do miejscowego planu rewitalizacji dla obszaru Podzamcza w Piotrkowie Trybunalskim" można oglądać w galerii Focus Mall od 6 czerwca. Autorką 160-stronicowej pracy jest studentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, Katarzyna Pielużek.
Niektórym nie opłaca się pracować?
Program „Rodzina 500+" to pierwsze tak szerokie i uniwersalne wsparcie dla polskich rodzin. Celem programu jest pomoc w wychowywaniu dzieci, a także odwrócenie negatywnego trendu demograficznego w naszym kraju. Niekiedy pomoc jest na tyle szeroka, że... nie opłaca się pracować.
Stopa bezrobocia coraz niższa
Na koniec kwietnia krajowa stopa bezrobocia wyniosła 7,7%. Tak niskiego wskaźnika nie zanotowano od 26 lat.
Dni otwarte w Szkole Haeringa
Technik mechatronik, technik mechanik i technik handlowiec – to kierunki kształcenia jakie oferuje od tego roku Szkoła Haeringa, a można się z nimi zapoznać podczas dni otwartych, jakie zorganizowano podczas tego weekendu. Największym zainteresowaniem cieszy się park maszynowy, na którym słuchacze szkoły doskonalą swoje umiejętności w zawodach mechanicznych. Na wszystkich zainteresowanych, wykładowcy Szkoły Haeringa oraz uczniowie, czekają jeszcze w sobotę od 8:00 do 17:00
Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.
Informatycy potrzebni od zaraz
Centrum Informatyczne - działające od niedawna w strukturach ZF TRW – poszukuje do pracy specjalistów, którzy gotowi są podjąć się obowiązków obejmujących zarządzanie infrastrukturą informatyczną, wdrożenia i rozwój systemów biznesowych lub inżynieryjnych oraz zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego.
30.11.-0001 00:00
Jakie bezrobocie w Piotrkowie?
O 1260 bezrobotnych mniej, w porównaniu z końcem 2015 roku, zarejestrował Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie. - To bardzo dobry wynik - cieszy się dyrektor Henryka Gawrońska.
Ilu niepełnosprawnych w magistracie i starostwie?
Wydawałoby się, że o niepełnosprawnych pracownikach w przestrzeni publicznej mówi się albo niewiele - bo praktycznie tylko w kampaniach informacyjnych zachęcających do korzystania z ich usług - albo wcale. Okazuje się jednak, że ich zatrudnianie jest po prostu opłacalne.
Targi pracy w
9 wystawców prezentuje swoją ofertę na targach pracy, które odbywają się z Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat