Artykuły do tagu: praca

Polacy coraz później przechodzą na emeryturę
Polacy nie spieszą się na emeryturę i  coraz rzadziej przechodzą na nią zaraz po osiągnięciu wieku emerytalnego. Dzięki temu mogą liczyć na wyższe świadczenia.
Elektrycy, spawacze i pielęgniarki bardziej potrzebni niż ekonomiści
W 2020 r. we wszystkich województwach najbardziej poszukiwani pracownicy to spawacze, elektrycy i elektromechanicy - czytamy w analizie Polskiego Instytutu Ekonomicznego (PIE). Instytut wskazał na szacunki, z których wynika, że do 2025 r. luka na rynku pracy wyniesie 1,5 mln osób.
Inwestycja za 65 mln i praca dla 30 osób
65 milionów złotych zainwestuje w radomszczańskiej strefie ekonomicznej firma Styropmin. Będą tam produkowane styropianowe materiały budowlane.
Wiarygodny certyfikat daje przewagę. Zintegrowany System Kwalifikacji wspiera rynek pracy
Już w połowie minionego dziesięciolecia ponad połowa osób pracowała w innym zawodzie niż wyuczony (Millward Brown, 2015). Z badania „Student w pracy” (2018) wynika z kolei, że ponad 86 proc. badanych pracuje albo pracowało chociaż raz w zawodzie niezwiązanym z ich branżą. W przypadku niektórych osób jest to konieczność, innych – kreatywność. Zmieniamy pracę, często pracując w dwóch branżach jednocześnie.
Do pracy, do szkoły, w podróży - jaki pojemnik śniadaniowy wybrać?
Zdrowy, pełnowartościowy posiłek to taki, który przygotujemy samodzielnie. Co istotne, tak znakomity posiłek możemy zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, szkoły. Stosowanie metody Bento pozwoli cieszyć się smacznym, pełnym witamin jedzeniem. Z kolei dzięki produktom Monbento będziesz mógł zabrać go wszędzie i zjeść w dowolnym czasie. Zostań Bentomaniakiem i zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!
Praca w Piotrkowie Trybunalskim
Szukasz pracy w Piotrkowie Trybunalskim? Zaoszczędź sobie wysiłku i postaw na portal gratka.pl. Znajdziesz tam kilkadziesiąt ofert pracy. Ponadto podpowiemy Ci, które CV będzie odpowiednie dla Ciebie.
Możesz zostać strażnikiem więziennym
Ponad 80 nowych funkcjonariuszy Służby Więziennej potrzeba w naszym okręgu. Poszukiwane są także kobiety. W samym Piotrkowie przyjętych ma zostać do 14 osób.
W powiecie piotrkowskim będą klasy pod patronatem firmy Haering Polska
Na terenie powiatu piotrkowskiego powstaną dwie klasy branżowe pod patronatem firmy Haering Polska. W piątek w siedzibie Starostwa podpisany został list intencyjny między starostą piotrkowskim Piotrem Wojtysiakiem, wicestarostą Dariuszem Magaczem, prezesem firmy Jurgenem Haeringiem i dyrektorem firmy w Piotrkowie Jackiem Gałkiem.
Praca w JYSK w sklepie. Jakie obowiązki i wymagania - opinie
JYSK jest siecią sklepów, która od lat cieszy się uznaniem klientów szukających przedmiotów do domu i wyposażenia wnętrz. Oferowane produkty cechują się dobrą jakością i oryginalnością, dzięki czemu każdy klient powinien znaleźć coś zgodnego z oczekiwaniami.
Praca w logistyce? 10-ciomiesięczny kurs, aby zdobyć pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
Posiadasz ścisły umysł? Umiesz szybko podejmować decyzje i przewidywać ich skutki? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że masz doskonałe zadatki na logistyka! Na czym dokładnie polega praca w logistyce? Czego nauczysz się podczas kursu logistycznego? Na jakie zarobki możesz liczyć w tym zawodzie? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat