Artykuły do tagu: praca

Przedsiębiorczość to styl życia
Jeśli myślisz, że przedsiębiorcze osoby to tylko te, które założyły prosperujące firmy i teraz są miliarderami - mylisz się. Przedsiębiorczy może być każdy, tu i od teraz. Poznając kilka prostych zasad, które wprowadzisz w swoje życie zaoszczędzisz pieniądze, dowiesz się jak mądrze nimi zarządzać i staniesz się przedsiębiorczy.
Programista - czy musi mieć dyplom?
Programiści, to wciąż niezwykle pożądani specjaliści na rynku pracy. Studia informatyczne są oblegane od wielu lat, dzięki czemu specjalistów wciąż przybywa. Jednak czy na pewno tylko kończąc studia, można stać się prawdziwym, dobrym programistą?
Praca związana z opieką nad dziećmi
Dla wielu osób wymarzone zajęcie wiąże się z opieką nad dziećmi. Prowadzenie zajęć z najmłodszymi pozwala na wykorzystanie zdolności opiekuńczych, wykazanie się kreatywnością i zrealizowanie wkładu w formowanie przyszłych obywateli. Gdzie można znaleźć propozycje pracy z dzieciakami, jeśli nie ma się wykształcenia pedagogicznego?
Praca w zespole - o czym należy pamiętać?
Pracując w zespole, możemy osiągać dużo lepsze wyniki, gdyż wzajemna pomoc zwiększa efektywność. Istnieje jednak kilka zachowań destrukcyjnych, które pogarszają relacje między współpracownikami, tworzy złe środowisko pracy i na negatywny wpływ na wyniki. Warto dowiedzieć się, jakich zachowań lepiej unikać w pracy zespołowej.
Praca sezonowa i dorywcza - co warto wiedzieć
Oprócz stałej pracy na etacie istnieje mnóstwo możliwości podreperowania swojego budżetu lub nabrania doświadczenia w pracy dorywczej i sezonowej. Studenci, młodzi ludzie, starsi ludzie na emeryturze lub ci pracujący w niepełnym wymiarze godzin chętnie korzystają z dodatkowych prac.
Praca sekretarki - na czym polega i jak ją zdobyć?
Sekretarka kojarzy się przede wszystkim z ładną, schludnie ubraną panią, która parzy kawę. Jednak jest to niekiedy trudny i odpowiedzialny zawód, wymagający posiadania wielu umiejętności. Warto przyjrzeć się temu, na czym polega ten zawód i jak można go zdobyć.
Praca biurowa - jakie trzeba mieć kwalifikacje
Oferty Pracy obejmujące typową pracę biurową mogą bardzo różnić się między sobą. Praca w biurze może wiązać się z rozmową z klientami, ze współpracownikami lub nie zmuszać nas do żadnych interakcji z ludźmi. Może zmuszać nas do pracy pod presją czasu albo też być nieco nudna i nie wzbudzać w nas żadnych emocji.
Opiekun w żłobku, klubie dziecięcym lub animator zabaw dla dzieci – jakie cechy predestynują do wykonywania takiej pracy?
W przypadku niektórych profesji związanych z opieką nad dziećmi nie jest konieczne posiadanie wykształcenia pedagogicznego, choć rzecz jasna jest ono pożądane. Dotyczy to opieki nad dziećmi w żłobkach i klubach dziecięcych. Ponieważ coraz więcej powstaje tego typu miejsc warto zastanowić się, jakie cechy predestynują do wykonywania takiej pracy.
Profesjonalnie stworzone CV
Profesjonalnie przygotowane Curriculum Vitae wymaga trochę czasu i sporo wiedzy, dlatego warto skorzystać z internetowego kreatora CV dostępnego na CV-maker.pl. Program ten z pewnością ułatwi przygotowanie dobrego dokumentu. Stworzenie reprezentatywnego i skrojonego na miarę życiorysu przyczyni się uzyskania satysfakcjonujących efektów w trakcie szukania pracy.
Praca dla więźniów. Piotrkowski areszt szuka kontrahentów
Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim szuka zewnętrznych kontrahentów zainteresowanych uruchomieniem produkcji na terenie jednostki przy Wroniej. W ramach programu "Praca dla więźniów" kontrahent zatrudniający skazanych może liczyć na wiele korzyści.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat