Artykuły do tagu: pozew

Dostałeś pozew lub nakaz zapłaty z sądu? Zobacz jak się odwołać
Fundacja Pomocy Zadłużonym EUROLEGE alarmuje! Każdego roku wzrasta liczba pozwów składanych do sądów przez banki, firmy windykacyjne i firmy pożyczkowe. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że Polacy nie radzą sobie z terminowym regulowaniem zobowiązań. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz nakaz zapłaty z sądu to musisz się bronić, doradzają prawnicy z Fundacji Pomocy Zadłużonym EUROLEGE? Jak to jednak skutecznie robić? O tym w dzisiejszym artykule.
Bartłomiej Misiewicz pozwał Patryka Vegę
Bartłomiej Misiewicz były szef struktur PiS w powiecie piotrkowskim złożył pozew do Sądu Okręgowego w Poznaniu przeciwko reżyserowi Patrykowi Vedze. Były rzecznik MON-u uważa, że w filmie „Polityka” naruszono jego dobra osobiste.
Sulejów pozwie Urząd Marszałkowski
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski chce iść z marszałkiem województwa łódzkiego do sądu. W ten sposób zamierza wywalczyć dofinansowanie na rewitalizację centrum miasta, którego pierwotnie nie przyznano. Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego argumentowali wówczas, że projekt Sulejowa był po prostu gorszy od innych.
Piotrków przegrał z przedsiębiorcami. Czy zapłacimy firmom kilka milionów?
Nawet 4 miliony złotych może zwrócić Piotrków przedsiębiorcom. Przypomnijmy, że pięć firm pozwało miasto z powodu niewłaściwego ich zdaniem sposobu naliczania podatku od nieruchomości.
Pięć firm pozywa miasto Piotrków
Pięć firm pozwało miasto Piotrków z powodu niewłaściwego ich zdaniem sposobu naliczania podatku od nieruchomości. Miasto zabezpieczyło w budżecie miasta - na wypadek przegranej - 3 miliony złotych. Wkrótce pierwsza rozprawa.
Gmina Piotrków pozwana do sądu cztery razy
W tym roku gmina Piotrków została pozwana do sądu już cztery razy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat