Artykuły do tagu: powrót

Szef MEN: Przygotowujemy się na powrót do szkół i przedszkoli w tradycyjnej formie
Przygotowujemy się na wariant, w którym będzie możliwy powrót do tradycyjnej formy nauki, do dotychczasowej liczebności klas, grup – powiedział minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Jednocześnie zaznaczył, że pozostają przepisy umożliwiające w razie potrzeby zawieszenie zajęć.
Znamy pełną kadrę Piotrcovii na sezon 2020/21
18 zawodniczek będzie liczyć kadra Piotrcovii w nadchodzącym sezonie PGNiG Superligi Kobiet. Ostatnim wzmocnieniem jest Aleksandra Zaleśny, która powraca do Piotrkowa po rocznej przerwie poświęconej na leczenie kontuzji. Jak informują przedstawiciele klubu jest to już ostateczny skład i nie należy spodziewać się kolejnych transferów.
Było miło, ale się skończyło
3 września uczniowie wracają do szkół. Nowy rok szkolny rozpoczyna w Polsce 4,5 mln uczniów, w Piotrkowie Trybunalskim dokładnie 11 076 osób.
Jak zachęcić piotrkowian do powrotu?
Malejąca liczba mieszkańców Piotrkowa to jeden z większych problemów, z jakim muszą mierzyć się władze miasta. Gdyby wrócili ci, którzy wyjechali kilka lat temu do pracy np. w Wielkiej Brytanii, sytuacja na pewno by się poprawiła. Tylko jak ich do powrotu zachęcić?
Piotrków przywitał kolejne dwie rodziny ze Wschodu
Pokonali 6 tysięcy kilometrów, żeby dotrzeć do Polski, do Piotrkowa Trybunalskiego. Gleb, Anastazja, Galina i Valentina są u nas od tygodnia. Na powrót do ojczyzny czekali 15 lat.
Zespół Taxi wraca na scenę
Jedną z atrakcji obchodów 800-lecia Piotrkowa ma być powrót na scenę znanego piotrkowskiego zespołu Taxi. Pierwsze po latach przerwy próby muzyków mają nastąpić niebawem.
Piotrkowscy pielgrzymi wrócili z Jasnej Góry
W trudzie i zmęczeniu piotrkowscy pielgrzymi pokonali ponad 200 km. We wtorek wieczorem szczęśliwie powrócili do domu lepsi o nowe doświadczenia i odmienieni po spotkaniu z Matką Boską,

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat