Artykuły do tagu: powiat piotrkowski

RCB ostrzega przed silnym wiatrem i burzami z gradem
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało ostrzeżeni, że w niedzielne (30 sierpnia) popołudnie i w nocy możemy się spodziewać w Piotrkowie i powiecie bardzo silnego wiatru oraz burz z gradem. RCB apeluje, aby zabezpieczyć rzeczy, które wiatr może porwać i aby znaleźć na ten czas bezpieczne schronienie.
Maseczki i środek do dezynfekcji. Wszystko dowiozą strażacy
Tysiące litrów środka do dezynfekcji i tysiące maseczek trafi do szkół w mieście i powiecie. Dostarczenie materiałów do placówek to obowiązek strażaków, mają czas do 1 września, czyli do wtorku.
Zerwane dachy i powalone drzewa, czyli krajobraz po burzy [AKTUALIZACJA]
W środę (26 sierpnia) po godzinie 14 nad miastem i powiatem piotrkowskim przeszła gwałtowna burza. Nasi strażacy odebrali kilkadziesiąt zgłoszeń i mieli mnóstwo pracy z usuwaniem szkód. Żywioł najmocniej uderzył w północną część powiatu.
34 nowe zakażenia w Łódzkiem, 1 w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim są 34 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - poinformowały w środę służby wojewody łódzkiego. Jedno nowe zakażenie odnotowano w powiecie piotrkowskim.
Pijani kierowcy na drogach powiatu piotrkowskiego. Rekordzista zatrzymany w Bujnach miał 4,5 promila!
Kilku pijanych kierowców zatrzymała w weekend nasza drogówka. Rekordzista – kierowca mercedesa zatrzymany w Bujnach - miał 4,5 promila alkoholu w organizmie.
Kolejne utrudnienia na budowanej autostradzie
Od najbliższego poniedziałku kierowcy podróżujący budowaną w naszym regionie autostradą A1 będą musieli liczyć się z kolejnymi utrudnieniami. W związku z kolejnym etapem prac, w godzinach nocnych ruch będzie wstrzymywany na kilkanaście minut. Jest też dobra wiadomość dla kierowców. Również w najbliższy poniedziałek zostanie przełożony ruch na nowo wybudowany, pięciokilometrowy odcinek autostrady.
Zderzenie dwóch osobówek w Sulejowie
Dwa samochody zderzyły się na krajowej „dwunastce” w Sulejowie. Jedna osoba jest ranna.
Kto się boi rozpoczęcia roku szkolnego?
Za kilkanaście dni rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci i młodzież wrócą do szkół, choć dziś jeszcze nie wiadomo do końca na jakich zasadach, bo przecież epidemia koronawirusa wcale nie wygasa. - Dzieci bardzo chcą wrócić, ale czy to jest rozsądne? - pyta dyrektor największej w Piotrkowie podstawówki. Pełni obaw są również rodzicie.
31 nowych zakażeń w województwie, także w powiecie piotrkowskim
Wg środowego raportu służb wojewody, w województwie łódzkim jest 31 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jedno z nich dotyczy powiatu piotrkowskiego.
Niedzielny raport: Są nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 70 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - poinformowały w niedzielę służby wojewody. Niestety są również nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat