Artykuły do tagu: poszukiwany

Kierowca pijany, pasażer poszukiwany
Niezbyt szczęśliwie zakończyła się dla dwóch mężczyzn, w wieku 26 i 42 lat, przejażdżka ulicami Bełchatowa. Tamtejsi policjanci zaalarmowani przez mieszkańców zatrzymali ich w chwili, gdy naprawiali koło w swoim pojeździe. Okazało się, że obaj będą mieć kłopoty.
Poszukiwany listami gończymi odnaleziony po 12 latach
59-letni mężczyzna pochodzący z Przedborza przez 12 lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listami gończymi. Kryminalni zatrzymali go we Wrocławiu.
Piotrkowska policja poszukuje zaginionego mężczyzny
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Dariusza Zamiejskiego. Ostatni raz widziany był 26 czerwca 2018 roku, kiedy wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Znaleziono zwłoki mężczyzny
Ciało mężczyzny znaleziono wczoraj na bagnach w gminie Gorzkowice. Policja potwierdziła, że to zwłoki poszukiwanego od trzech miesięcy mieszkańca Kamieńska.
Poszukiwani zostali ujęci przez strażników
Piotrkowscy strażnicy miejscy ujęli dwie osoby poszukiwane przez policję.
Spowodował wypadek po pijanemu – jest poszukiwany
Policjanci z Radomska, na podstawie postanowienia wydanego przez Prokuratora Rejonowego w Radomsku, poszukują Mariusza Grucy, który spowodował wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym będąc w stanie nietrzeźwości.
Poszukiwany ukrył się pod kołdrą
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22-latka. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w łóżku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat