Artykuły do tagu: porwanie

Zadzwonił na policję bo myślał, że został porwany
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zostali zaalarmowani przez młodego mężczyznę o tym, że ktoś pozbawił go wolności. Mundurowi od razu zaczęli prowadzić działania, które miały pozwolić na skuteczne udzielenie pomocy zgłaszającemu. Okazało się jednak, że rzekomy pokrzywdzony to 21-latek, który pod wpływem narkotyków... wymyślił całą historię.
Porwanie w Tomaszowie okazało się nieporozumieniem
Na podstawie relacji uzyskanych od świadków, którzy zareagowali na policyjny komunikat oraz ustaleń własnych, stróże prawa z Tomaszowa Mazowieckiego dotarli do osób biorących udział zdarzeniu, które mogło wskazywać, iż doszło do pozbawienia wolności młodej kobiety.
200 tysięcy okupu za uwolnienie syna
200 tys. zł - takiej kwoty zażądali porywacze od matki nastolatka. Do porwania chłopca miało dojść 19 września. Opoczyńscy policjanci o uprowadzeniu zostali powiadomieni przez kuratora sądowego, który uzyskał niepokojącą informację od matki porwanego.
Uprowadzili biznesmena. Żądali 3 milionów okupu
Pięć osób podejrzanych o uprowadzenia przedsiębiorcy z terenu powiatu radomszczańskiego zatrzymali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wsparci przez funkcjonariuszy z Piotrkowa i Radomska. Oprawcy przypalali swoją ofiarę paralizatorem i nacinali klatkę piersiową nożem. fot. policja
W sprawie porwania Kacperka oskarżeni niewinni
Zapadł wyrok w sprawie porwania 1,5-rocznego Kacpra. Obaj oskarżeni zostali uniewinnieni.
Porwali go i przetrzymywali pod Piotrkowem
Policjanci uwolnili 30-letniego mężczyznę, który po porwaniu przetrzymywany był pod Piotrkowem. Porywacze zażądali 180 tys. okupu. Mężczyzna zniknął z centrum stolicy.
31-letnia kobieta zadzwoniła do dyżurnego piotrkowskiej policji twierdząc, iż została uprowadzona i prawdopodobnie znajduje się w Łodzi.
Wywieziony i pobity, ocknął się w lesie po kilku godzinach. Porywacze chcieli w ten sposób ukarać 53-letnie męzczyznę, którego podejrzewali o kradzież.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat