Artykuły do tagu: portal

Mediateka wśród Top Inwestycji Komunalnych 2019
Piotrkowska Mediateka została doceniona przez Radę Konsultacyjną konkursu Top Inwestycje Komunalne 2019 organizowanego przez Portal Samorządowy. Zgłoszenia do rywalizacji nadsyłano od grudnia ubiegłego roku, a po ich skompletowaniu Rada wybrała najlepsze z nich.
Najpopularniejsze newsy w 2016 roku
Blisko 22 miliony - tyle razy w 2016 roku internauci odwiedzili portal ePiotrkow.pl. Które informacje cieszyły się największą popularnością ?
Ponad 18 milionów odsłon portalu!
Portal epiotrkow.pl to prawdopodobnie najczęściej odwiedzana witryna internetowa w mieście i regionie. W ciągu minionego – 2015 roku – strona zanotowała ponad 18 milionów odsłon wynika z Google Analytics
Na portalu podsumowaliśmy 2015 rok.
Co się działo się na portalu w minionym roku ? Odpowiedź poniżej.
Siódme urodziny portalu epiotrkow.pl!
Ponad 20 tysięcy informacji, prawie 1,3 mln odsłon miesięcznie, niemal 200 tysięcy komentarzy – portal epiotrkow.pl obchodzi siódme urodziny.
Sfotografowaliście, przysłaliście, oceniliście - Miss Ruina 2013
Przez niemal dwa miesiące trwała wspólna, zorganizowana akcja radiowej audycji „Magiel” i portalu ePiotrkow.pl. Słuchacze i internauci mieli za zadanie wybranie najbardziej zaniedbanego budynku w Piotrkowie.
Nowy serwis portalu: za darmo!
Portal ePiotrkow.pl startuje z nowym serwisem, w którym można zamieścić ogłoszenie o przedmiocie, który chcemy oddać komuś Za Darmo.
Ósme Dyktando Trybunalskie już 22 maja
Ósme Dyktando Trybunalskie odbędzie się już 22 maja w Piotrkowie.
Podwójny triumf Radka Grzybickiego
Poznaliśmy rozstrzygnięcia XIII Plebiscytu Strefy FM Piotrków, „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu ePiotrkow.pl na Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Piotrkowskiej.
XIII Plebiscyt na Najlepszego Sportowca – Kalinowski na prowadzeniu
XIII Plebiscyt Strefy FM i “Tygodnia Trybunalskiego” na Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Piotrkowskiej trwa. Nic nie jest jeszcze przesądzone. Do końca głosowania pozostały jeszcze trzy tygodnie. Nadal zdecydowana większość głosów, które do nas dotarły, to głosy wysłane za pomocą SMS-ów. Kupony z całą pewnością spłyną do nas lawiną już po Nowym Roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat