Artykuły do tagu: port

3 godziny temu, 07:53
Zmiana trenera w Bełchatowie
Marcin Węglewski nie poprowadzi już GKS-u Bełchatów. Klub nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu, o czym poinformowano w środowym komunikacie prasowym.
LZS Wola Krzysztoporska najlepsze w województwie
Sukcesem Gminnego Zrzeszenia LZS Wola Krzysztoporska zakończyły się Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Województwa Łódzkiego, które 12 i 13 czerwca zorganizowano w Ręcznie.
Trybunał Export z podwójnym złotem!
W tegorocznej edycji „European Beer Challenge”, najbardziej prestiżowego konkursu piwnego w Europie i jednego z najważniejszych na świecie, regionalne piwo Trybunał z browaru w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło wyjątkowy, bo podwójnie złoty medal w kategorii Bohemian Pilsner.
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych
15 czerwca w województwie łódzkim rozpoczyna się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Młodych sportowców będzie gościł także Piotrków Trybunalski.
Zalety spedycji międzynarodowej
Bez transportu trudno byłoby sobie wyobrazić dostarczenie towaru. Współczesny świat to wiele rozwiązań, z których korzystają nowoczesne firmy, między innymi firmy produkcyjne. Wykorzystywany jest transport różnego typu, nie tylko samochodowy, ale także: kolejowy, lotniczy, wodny. Duże przedsiębiorstwa korzystają ze spedycji międzynarodowej. Daje ona gwarancję, że produkty dotrą do klienta.
COVID-19: W Piotrkowie i powiecie bez nowych zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 194 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Mamy zaś 72 ozdrowieńców.
Radni PiS chcą powrotu sesji RM w normalnym trybie
Ze względu na trwający stan epidemii, sesja absolutoryjna w dniu 7 czerwca została zwołana w trybie korespondencyjnym – informuje oficjalna strona miasta. O takim sposobie przeprowadzenia tej wyjątkowej sesji zadecydował przewodniczący piotrkowskiej Rady Miasta, Marian Błaszczyński. Ogłoszenie wyników listownego glosowania, zamiast debaty, poprzedzi odczytanie stanowisk przesłanych do przewodniczącego. Sprzeciwiają się temu radni Prawa i Sprawiedliwości.
COVD-19: Niewiele zakażeń po Bożym Ciele
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 319 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 24 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby, 1 z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 108 ozdrowieńców.
Raport o stanie powiatu za rok 2020 opublikowany!
Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej piotrkowskiego starostwa jest już dostępny raport o stanie powiatu za rok 2020.
TIG: paszporty covidowe zadziałają przeciw lokalnej turystyce
Globalna sytuacja związana z pandemią krótkoterminowo sprzyja obiektom hotelarskim w Polsce, jednak tzw. paszport covidowy umożliwiający podróże zagraniczne zadziała przeciw lokalnej turystyce - uważa Tatrzańska Izba Gospodarcza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat