Artykuły do tagu: porada

Potrzebujesz darmowej pomocy prawnej?
Każda osoba, której nie stać na poniesienie kosztów odpłatnej pomocy prawnej może skorzystać z darmowych porad, które udzielane są w Piotrkowie Trybunalskim.
Potrzebujesz pomocy prawnej? Przyjdź do biblioteki
Książnica ma dostęp do systemu LEX. Jest to program przeznaczony dla osób potrzebujących szerokiej i aktualnej informacji prawnej.
02.08.2014 07:28
Każda umowa kredytowa powinna spełniać określone warunki.
Naczelnik policji radzi, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą
Przed kradzieżą w dużej mierze możemy się zabezpieczyć. Wartościowe przedmioty trzymajmy w bankach, przypominają policjanci, którzy komentują ostatnią falę włamań w powiecie piotrkowskim.
W sobotę obchodzimy w Polsce Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji, w ramach Tygodnia Walki z Depresją do 22 lutego trwają bezpłatne porady specjalistów z Kliniki Wolmed. Spotkania odbywają się w Piotrkowie, Bełchatowie oraz Pajęcznie.
Już niebawem poradnia psychiatryczna dla dzieci
Od stycznia w Szpitalu im. M. Kopernika w Piotrkowie zacznie funkcjonować Poradnia Psychiatryczna dla Dzieci.
60 tysięcy złotych ma zamiar przekazać miasto powiatowi piotrkowskiemu na funkcjonowanie poradni dla osób z problemami alkoholowymi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat