Artykuły do tagu: polityka

Przewroty antyparlamentarne – tradycja i współczesność
„Przewroty antyparlamentarne – tradycja i współczesność” to nazwa konferencji naukowej jaka odbywa się w piotrkowskim Muzeum. Wśród wykładowców są naukowcy z wielu uczelni w całej Polsce.
Były premier przyjeżdża do Piotrkowa
Quo vadis Polsko?" - taką nazwę ma spotkanie, w którym udział weźmie Włodzimierz Cimoszewicz, b. premier, marszałek Sejmu i minister spraw zagranicznych. Polityk przyjedzie do Piotrkowa w poniedziałek 16 maja.
Michalkiewicz opowie o studniówce Beaty Szydło
Do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie Stanisław Michalkiewicz, aby opowiedzieć mieszkańcom o tym, jakich reform potrzebuje Polska, podsumuje także 100 dni rządu Beaty Szydło.
Lider partii Razem spotka się z piotrkowianami
W sobotę 13 lutego Adrian Zandberg odwiedzi Piotrków Trybunalski. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje polityk partii Razem.
Niech nas zobaczą. Nowoczesna.pl w Piotrkowie
Nowoczesna.pl zorganizowała w środę pierwsze spotkanie w Piotrkowie. - Robię przegląd osób zainteresowanych współpracą. Analizujemy nasze siły w regionie, dzielimy się obowiązkami, przekazujemy najważniejsze informacje – mówi pełnomocnik Stowarzyszenia założonego przez Ryszarda Petru.
Urodzony 24 czerwca 1963 roku. Żonaty, trzy córki. Legenda rocka. To on śpiewał „Skórę” czy „ZChN zbliża się”. W wyborach prezydenckich uzyskał wynik, który zaskoczył wszystkich (zwłaszcza jego rywali). Kukiz to jednak przede wszystkim rockman, co było widać podczas niedzielnego koncertu na lotnisku w Piotrkowie.
Marcin Pampuch woJOWnikiem Kukiza
Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na zjeździe 27 czerwca w Lubinie (woj. dolnośląskie) wybrał swoich przedstawicieli na poszczególne województwa. W woj. łódzkim Ruch reprezentować będzie Marcin Pampuch.
Mariusz Staszek razem z Kukizem?
Paweł Kukiz to tak naprawdę wielki wygrany tegorocznych wyborów prezydenckich. W I turze zdobył ponad 20% głosów. Czy wynik ten przełoży się na sukces podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych?
Macierewicz opowiadał o... Komorowskim
Poseł PiS Antoni Macierewicz przyjechał dzisiaj (13 kwietnia) do Piotrkowa, żeby opowiedzieć... o Bronisławie Komorowskim.
Korwin-Mikke przyleci do Piotrkowa
Janusz Korwin-Mikke - europoseł, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP przyleci do Piotrkowa. Air Korwin One ma lądować na naszym lotnisku w poniedziałek o 16.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat