Artykuły do tagu: polityka

Były premier przyjeżdża do Piotrkowa
Quo vadis Polsko?" - taką nazwę ma spotkanie, w którym udział weźmie Włodzimierz Cimoszewicz, b. premier, marszałek Sejmu i minister spraw zagranicznych. Polityk przyjedzie do Piotrkowa w poniedziałek 16 maja.
Michalkiewicz opowie o studniówce Beaty Szydło
Do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie Stanisław Michalkiewicz, aby opowiedzieć mieszkańcom o tym, jakich reform potrzebuje Polska, podsumuje także 100 dni rządu Beaty Szydło.
Lider partii Razem spotka się z piotrkowianami
W sobotę 13 lutego Adrian Zandberg odwiedzi Piotrków Trybunalski. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje polityk partii Razem.
Niech nas zobaczą. Nowoczesna.pl w Piotrkowie
Nowoczesna.pl zorganizowała w środę pierwsze spotkanie w Piotrkowie. - Robię przegląd osób zainteresowanych współpracą. Analizujemy nasze siły w regionie, dzielimy się obowiązkami, przekazujemy najważniejsze informacje – mówi pełnomocnik Stowarzyszenia założonego przez Ryszarda Petru.
Urodzony 24 czerwca 1963 roku. Żonaty, trzy córki. Legenda rocka. To on śpiewał „Skórę” czy „ZChN zbliża się”. W wyborach prezydenckich uzyskał wynik, który zaskoczył wszystkich (zwłaszcza jego rywali). Kukiz to jednak przede wszystkim rockman, co było widać podczas niedzielnego koncertu na lotnisku w Piotrkowie.
Marcin Pampuch woJOWnikiem Kukiza
Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na zjeździe 27 czerwca w Lubinie (woj. dolnośląskie) wybrał swoich przedstawicieli na poszczególne województwa. W woj. łódzkim Ruch reprezentować będzie Marcin Pampuch.
Mariusz Staszek razem z Kukizem?
Paweł Kukiz to tak naprawdę wielki wygrany tegorocznych wyborów prezydenckich. W I turze zdobył ponad 20% głosów. Czy wynik ten przełoży się na sukces podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych?
Macierewicz opowiadał o... Komorowskim
Poseł PiS Antoni Macierewicz przyjechał dzisiaj (13 kwietnia) do Piotrkowa, żeby opowiedzieć... o Bronisławie Komorowskim.
Korwin-Mikke przyleci do Piotrkowa
Janusz Korwin-Mikke - europoseł, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP przyleci do Piotrkowa. Air Korwin One ma lądować na naszym lotnisku w poniedziałek o 16.00.
22.12.2014 05:51
Quo vadis, SLD?
Lewica traci tożsamość. Lewica umiera. Kto jej jeszcze potrzebuje, skoro Polacy podzielili się na zwolenników PO i PiS? Jaka przyszłość czeka Sojusz Lewicy Demokratycznej, również ten piotrkowski?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat