Artykuły do tagu: policjant

Pijany policjant sprawcą kolizji
Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 22.00 w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie Trybunalskim. Policjant, który spowodował kolizję najechał na tył innego auta, miał prawie 2 promile alkoholu we krwi.
Policjant z Medalem Honorowym Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Jako dowód uznania za dotychczasową pracę, za pomoc w realizacji zadań samorządowych, za zasługi dla miasta Artur Wnuk, były naczelnik Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej Komendy Miejskiej Policji otrzymał Medal Honorowy Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Samobójstwo policjanta. Czy musiało do tego dojść?
43-letni aspirant sztabowy zastrzelił się kilka dni temu ze służbowej broni w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna pracował w policji od 23 lat. Tego, że policjanci żyją w ogromnym stresie, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Problemem jest sposób radzenia sobie z nim. Wielu funkcjonariuszy ratunku szuka w alkoholu, co jest tajemnicą poliszynela. Inni problemy przynoszą do domu, co czasem kończy się znęcaniem nad najbliższymi członkami rodziny. Z naszych informacji wynika, że również w domu 43-latka interweniowała policja.
Fałszywy policjant zatrzymywał kierowców
Podawał się za policjanta, chciał wyłudzić 500 zł od zatrzymanego do „kontroli drogowej” kierowcy. 66-letni łodzianin jest już w rękach policji, jego samochód policjanci namierzyli na terenie powiatu piotrkowskiego.
Mistrzyni świata w taekwon-do będzie uczyć piotrkowianki samoobrony
Marta Mysur - mistrzyni świata w taekwon-do ITF, policjantka poprowadzi w najbliższą sobotę w Piotrkowie zajęcia z samoobrony w ramach kampanii "Bezpieczna kobieta 2018".
Straciła przytomność na ulicy, pomógł policjant
Policjant piotrkowskiej komendy, w czasie wolnym od służby, uratował 15-letnią dziewczynę. Nastolatka upadła na ulicy, straciła przytomność, funkcjonariusz udzielił jej pierwszej pomocy.
Policjantka z Tomaszowa ze srebrnym medalem Pucharu Świata
W stolicy Węgier rozegrane zostały zawody Pucharu Świata w Taekwon-do ITF. Na matach w Budapeszcie wystartowało 1852 zawodników z 58 państw, reprezentujących 236 klubów - to dotychczas największy turniej w historii Taekwon-do ITF. W zawodach startowała policjantka z Komendy w Tomaszowie Mazowieckim st. sierż. Marta Mysur, która podsumowała cały rok międzynarodowych zmagań zdobywając srebrny medal Pucharu Świata w konkurencji technik specjalnych.
Krzysztof Kuleta najlepszy w województwie
Ma 32 lata, jest tatą dwóch córek, lubi wędkować, w służbie od ponad 12 lat. Pilnuje porządku w rejonie służbowym nr 1 w gminie Sulejów. Młodszy aspirant Krzysztof Kuleta został "Dzielnicowym Roku".
Syn zabił ojca policjanta
13-letni chłopiec ugodził śmiertelnie nożem ojca - policjanta. Do zdarzenia doszło około 16.20 w niedzielę w miejscowości Drzewica (woj. łódzkie).
Dyscyplinarne zwolnienie dla pijanego policjanta?
Najprawdopodobniej wydalenie ze służby czeka funkcjonariusza KMP w Piotrkowie, który podczas pełnienia obowiązków służbowych spowodował kolizję.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat