Artykuły do tagu: podwyzki

Piotrków: kolejna podwyżka cen za dostawę wody w przyszłym roku
Od lipca tego roku piotrkowianie muszą płacić 23 grosze więcej za każdy m3 dostarczonej wody i odebranych ścieków, kolejna podwyżka nastąpi w lipcu przyszłego roku - poinformował na antenie Radia Strefa FM Piotrków Michał Rżanek, prezes spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja.
Protest w prokuraturach okręgu piotrkowskiego
Pracownicy administracyjni Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim i wszystkich prokuratur rejonowych okręgu piotrkowskiego rozpoczęli akcję protestacyjną. O 12 odeszli od biurek i przez kilkadziesiąt minut z transparentami przed budynkiem piotrkowskiej prokuratury domagali się przyznania im wyższych pensji.
Podwyżka cen prądu zrujnuje budżety samorządów? Co z Piotrkowem?
O 60% więcej niż obecnie zapłaci w przyszłym roku Piotrków Trybunalski za energię elektryczną. W porównaniu do tegorocznej stawki, różnica wyniesie blisko 1 700 000 tys. zł. Podwyżka cen za prąd dla wszystkich samorządów w kraju jest wręcz szokująca! Dla porównania, w budżecie Łodzi powstała dziura i zabrakło... 12 mln zł.
Podwyżki dla urzędników
5 mln czy 2 mln na podwyżki dla urzędników? „Dziennik Łódzki” podał, że w piotrkowskim magistracie będą podwyżki pensji. Padła kwota 5 mln tymczasem Biuro Prasowe dementuje tę kwotę.
Chcemy rozmawiać z kimś, kto... czytał Kartę nauczyciela
Dwa miesiące wakacji i wysokie pensje – to obiegowa opinia o przywilejach, którymi cieszą się nauczyciele w Polsce. Sami zainteresowani twierdzą z kolei, że to jedynie wyświechtane slogany.
Za śmieci jeszcze więcej?
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku za odbiór śmieci zapłacimy jeszcze więcej niż dziś.
Pomogą pielęgniarkom i położnym z poradni POZ ?
Przyjęte przez ministra zdrowia regulacje płac pielęgniarek i położnych nie obejmują personelu zatrudnionego w podstawowej opiece zdrowotnej. - Aby zapewnić poczucie sprawiedliwości wśród jednej grupy zawodowej Zarząd Powiatu Piotrkowskiego rozpoczął działania zmierzające do wyrównania wynagrodzenia także dla pielęgniarek i położnych pracujących w przychodniach na terenie Piotrkowa i powiatu – informuje Starostwo w Piotrkowie.
Nie będzie podwyżek w 2015 r.
W 2015 roku podwyżek niektórych podatków i opłat w Piotrkowie nie będzie - zadeklarował na antenie Strefy FM stary-nowy prezydent Piotrkowa.
Będzie drożej za komunikację miejską w Bełchatowie. Zmieniają się ceny biletów jednorazowych oraz miesięcznych. Teraz dorosły podróżny za migawkę zapłaci 15 złotych więcej. Bilet jednorazowy droższy będzie o 60 groszy.
Wzrost VAT-u, droższa energia i paliwo - to podwyżki, które odczujemy już wkrótce.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat