Artykuły do tagu: podsumowanie

W 2011 powiat piotrkowski budował drogi
W marcu rozpoczęto prace drogowe, w maju powstało Biuro Obsługi Interesanta a we wrześniu dziękowano za plony. Tak wyglądał rok 2011 w powiecie piotrkowskim.
2011 - rok inwestowania w infrastrukturę
Nowe rondo, kapitalne remonty dróg, drugi "Orlik", nowy kościół i bieg jakiego jeszcze nie było. Tak wyglądał rok 2011 w Piotrkowie.
Region: Rok 2011 w powiecie bełchatowskim
Za kilka dni 2011 rok przejdzie do historii. Czas na podsumowania. Cykl materiałów na temat najważniejszych wydarzeń regionu w 2011 roku rozpoczynamy od powiatu bełchatowskiego.
Bronili Sulejów przed wodą, gasili auto w Focusie
To był rok pod znakiem powodzi. Choć niebezpiecznych zdarzeń był o ponad 200 mniej niż w 2009 r., jednak było niespokojnie. Strażacy co 9 godzin wyjeżdżali do miejscowych zagrożeń, co 19 do pożarów.
STYCZEŃ

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku niektórzy wieszczyli całkowity brak wody w piotrkowskich kranach. A jednak 1 stycznia woda jest. Jest też nowa spółka o zbliżonej do wody nazwie, której szefem zostaje człowiek wody lać nielubiący, czyli Michał Rżanek.
Sportowe podsumowanie 2010 roku
Tradycyjnie na koniec grudnia na łamach naszego tygodnika staramy się podsumować sportowy rok. Przyniósł on kilka sukcesów, niestety także kilka rozczarowań. Spróbujmy krótko przypomnieć to, co wydarzyło się w piotrkowskim sporcie w 2010 roku w najważniejszych dyscyplinach.
Sulejów: Kultura i sport na medal
Rok 2009 w gminie Sulejów obfitował w wiele wydarzeń zarówno sportowych, kulturalnych, jak i turystycznych. Ukoronowaniem sukcesów osiągniętych w tych dziedzinach było wczorajsze uroczyste podsumowanie z udziałem działaczy sportowych i kulturalnych, trenerów i zawodników.
Policja: Rok 2009 na drogach
270 wypadków drogowych, 29 osób zabitych, 361 osób z obrażeniami ciała, 1690 kolizji drogowych – tak wyglądał rok 2009 na drogach powiatu piotrkowskiego. Do największej liczby wypadków dochodziło tradycyjnie w piątki.
Rok 2009 z przymrużeniem oka
Protesty mieszkańców, strefa płatnego parkowania, nieprzekupni policjanci i obniżka podwyżki o całe 9 gorszy, czyli podsumowanie roku z przymrużeniem oka w najnowszym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”.
Piotrkowskie Gwiazdki 2009
To był rok… Rok z sukcesami i porażkami. Jedni błyszczeli, inni nieco przygaśli. Na święta nie wypada pisać o tych drugich. Dlatego dziennikarze najważniejszych piotrkowskich redakcji stworzyli ranking miejskich gwiazd i gwiazdek, które rzeczywiście błysnęły w kończącym się roku. Oto on.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat