Artykuły do tagu: podstawowe

Młodzi zapaśnicy rywalizowali w Gomulinie
Młodzi zapaśnicy z całego kraju przyjechali do Gomulina w gminie Wola Krzysztoporska, by powalczyć o podium podczas Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym U-15. Jednocześnie odbywały się też Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w mini zapasach. Ze względu na COVID-19 zawody przeprowadzane były bez udziału publiczności. Była za to transmisja w internecie.
W Gomulinie wystartowały zapaśnicze Mistrzostwa Polski u15
W Gomulinie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym. W sali gimnastycznej tamtejszej szkoły podstawowej będą rywalizować najlepsi zapaśnicy w wieku 13-15 lat za całego kraju.
Młodzi naukowcy eksperymentowali w Piotrkowie
Pastę słoniową, złoty deszcz czy zamianę dźwięku na fale - to wszystko można było zobaczyć w czwartek podczas pierwszego międzyszkolnego Festiwalu Nauki. Uczniowie czterech piotrkowskich podstawówek przygotowali ciekawe doświadczenia, dzięki czemu udowodnili, że uczyć można się także przez zabawę. Wydarzenie zostało zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 16 w Piotrkowie.
Podstawówki w Piotrkowie przepełnione. Dzieci kończą zajęcia nawet po 17.00
Większa liczba uczniów w podstawówkach to efekt reformy edukacji. W wielu szkołach wprowadzono system dwuzmianowy. Efekt? Niektórzy uczniowie kończą lekcje nawet po godzinie 17.00. Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim powiedzieli NIE, żądają od dyrekcji zmiany planu zajęć.
Rywalizowali na pływalni
Mistrzostwa Piotrkowa w pływaniu szkół podstawowych zakończone. Dziś (11.03) na krytej pływalni przy ul. Belzackiej rywalizowali uczniowie klas IV - VI.
   Pomogą uczniom za unijne pieniądze
Szkoły podstawowe z terenu gminy Rozprza zostaną doposażone, a uczniowie będą mogli skorzystać z dodatkowych zajęć. A wszystko dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat