Artykuły do tagu: podstawówka

We wtorek rozpoczyna się trzydniowy egzamin ósmoklasisty
Dla ponad 360 tys. uczniów VIII klas szkół podstawowych z 12,7 tys. szkół w kraju we wtorek pisemnym egzaminem z języka polskiego rozpocznie się trzydniowy egzamin ósmoklasisty. Przeprowadzany będzie w reżimie sanitarnym.
Koronawirus w SP 2. Poniedziałek wolny od zajęć
Wszystkie zajęcia, które miały się odbyć w poniedziałek (19 października) w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie zostały odwołane. Powodem jest koronawirus.
130-lecie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie Trybunalskim świętowali w czwartek byli i obecni uczniowie, nauczyciele i pracownicy tej najstarszej piotrkowskiej podstawówki.
23.06.2017 12:17
Ostatni dzwonek...
... i czas na wakacje. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych po 10 miesiącach udają się na zasłużony odpoczynek. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 12 w Piotrkowie - tam kilkanaście minut temu ze szkołą pożegnali się uczniowie klas I-III.
Już 9.00 rano 708 piotrkowskich szóstoklasistów z dziewięciu szkół przystąpiło do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę na koniec podstawówki.
Siedmiuset ośmiu piotrkowskich szóstoklasistów z dziewięciu szkół przystąpi do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę na koniec podstawówki.
Znane są już wyniki sprawdzianu kompetencyjnego dla szóstoklasistów. Piotrkowianie na tle swoich kolegów w województwie łódzkim, wypadli bardzo dobrze - powiedziała nam Danuta Zakrzewska - szefowa okręgowej komisji egzaminacyjnej w Łodzi.
Szóstoklasiści pisali dzisiaj sprawdzian kończący naukę w Szkole Podstawowej. W całej Polsce było to około 400 tys. uczniów - w Piotrkowie blisko 700 - powiedziała Danuta Zakrzewska - dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat