Artykuły do tagu: pożyczka

Stracili pracę, a pożyczkę muszą spłacać 
- Pracowałam w gastronomii, teraz nie zarabiam, a co tydzień przyjeżdża pracownik firmy pożyczkowej po kolejną ratę. Co ja mam zrobić? - pyta mieszkanka naszego miasta. Takich jak ona jest wielu.
Udana pożyczka dla seniora?
Statystyki pokazują, że aż 10% emerytów w Polsce korzysta z chwilówek – pieniądze zazwyczaj przeznaczają oni na remonty domowe, zakup lub naprawę sprzętu RTV i AGD, zabiegi zdrowotne czy prezenty dla najbliższych. Niektórzy przedsiębiorcy poświęcają szczególną uwagę starszym pożyczkobiorcom, doceniając ich rzetelność, systematyczność i odpowiedzialność. Jakie więc oferty są wyjątkowo korzystne dla emerytów? – sprawdź wiarygodne zestawienie już teraz!
Wielkanocne wydatki - jak sobie z nimi poradzić?
Wielu Polaków uznaje Święta Bożego Narodzenia za najważniejsze w całym roku. Z komercyjnego punktu widzenia są bardziej atrakcyjne nawet dla niewierzących, jednak to Wielkanoc stanowi najważniejsze święto w chrześcijańskim kalendarzu liturgicznym. Święta Wielkanocne to bardzo wyjątkowy czas dla każdej rodziny, gdy wreszcie możemy wspólnie usiąść przy stole i oczyścić umysł z gonitwy myśli. Jednak zbliżająca się Wielkanoc to nie tylko radość i kilka chwil odpoczynku od codziennych spraw, ale również obawa o domowy budżet. Jako naród lubimy hucznie świętować przy każdej nadarzającej się okazji, co później odbija się na naszych portfelach.
Pożyczka w 15 minut przez internet - czy to się opłaca?
Pożyczka w 15 minut przez internet to dobre rozwiązanie w sytuacjach kryzysowych, ale nie tylko. To także sprawdzony sposób na sfinansowanie wymarzonego wyjazdu, prezentów, samochodu czy też remontu mieszkania. Zaletą ofert instytucji pozabankowych jest przede wszystkim mała ilość formalności oraz zautomatyzowany proces weryfikacji klientów. Dowiedz się, w jaki sposób szybko otrzymać pieniądze, kto może skorzystać z proponowanej oferty, gdzie znaleźć najlepsze opcje, a także czy szybkie pożyczki są opłacalne dla pożyczkobiorcy.
Wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach online
W życiu każdego z nas może przydarzyć się sytuacja, w której będzie potrzebował dodatkowej gotówki na ważne wydatki. Procedura uzyskania kredytu w tradycyjny sposób, często wymaga od nas dużo czasu i załatwiania wielu formalności. Alternatywą jest pożyczanie online. Gdzie szukać pomocy? Jak znaleźć opłacalne i bezpieczne kredyty online? Zdradzamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach online.
Pożyczka pozabankowa na raty
Pożyczka pozabankowa na raty to zobowiązanie, którego spłata została rozłożona w czasie. Wybranie dogodnej liczby rat nie nadszarpuje domowego budżetu, a spłacanie zadłużenia jest dużo łatwiejsze. Co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych na raty? Kto się może o nie starać? Co zrobić, aby otrzymać taki rodzaj wsparcia finansowego?
Jak nie pomylić się podczas wyboru odpowiedniego pożyczkodawcy oferującego mikropożyczki?
Wybór odpowiedniego pożyczkodawcy to jedna z najważniejszych decyzji podczas ubiegania się o pożyczkę. Niestety, ilość pożyczkodawców działających na polskim rynku liczony może być w setkach, a każdy z nich reklamuje się jako najlepszy, co nie do końca może być prawdą. Zastanawiasz się, jak nie pomylić się podczas wyboru odpowiedniego pożyczkodawcy oferującego mikropożyczki? Sprawdź już teraz!
Jakie warunki należy spełnić w celu uzyskania pożyczki ratalnej przez internet?
Pożyczka ratalna to pomoc finansowa oferowana przez instytucje pozabankowe. O tego rodzaju wsparcie może ubiegać się każdy, kto pilnie potrzebuje pieniędzy i będzie w stanie zwrócić zaciągnięty dług zgodnie z ustalonymi ratami. Na ogromnej popularności w ostatnich latach zyskały pożyczki ratalne udzielane przez internet. Oznacza to, że aby pożyczyć określoną kwotę pieniędzy, nie trzeba udawać się osobiście do banku czy instytucji pozabankowej – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Jakie warunki należy spełnić aby w ten sposób uzyskać pożyczkę?
Czy warto brać pożyczkę na remont?
Twoje mieszkania wymaga remontu? Chcesz odświeżyć swoje cztery ściany, a nie masz wystarczająco dużo pieniędzy? Brakującą część kwoty można uzupełnić biorąc chwilówkę, szybko i bez wychodzenia z domu.
Jak pożyczać pieniądze by tego nie żałować?
W naszym życiu niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których jesteśmy narażeni na brak gotówki. Chwilowy niedobór nawet niezbyt dużej kwoty może przysporzyć nam niemałego bólu głowy. Co w takim przypadku zrobić? Często zastanawiamy się, czy nie pożyczyć pieniędzy od rodziny lub znajomych. Innym sposobem jest udanie się do firmy pożyczkowej w celu uzyskania gotówki. Co wybrać, aby później tego nie żałować?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat