Artykuły do tagu: plywanie

Im wcześniej, tym lepiej
Od lat najczęstszymi przyczynami utonięć są: alkohol, brawura i nieznajomość kąpielisk. Ale jest też powód, którego wcale być nie musi.
Wiktoria Guść pięciokrotną mistrzynią Polski!
Aż pięć złotych medali zdobyła zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych (14 lat), które odbyły się w miniony weekend w Olsztynie.
Rodzinne pływanie w Piotrkowie
Kolejna edycja Familiady Pływackiej już za nami. W sobotę na basenie przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie odbyły się zawody przygotowane specjalnie dla najmłodszych, ale także dla ich opiekunów. Uczestnicy mogli wziąć udział zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i rodzinnej. Organizacją całego wydarzenia zajęło się Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie przy udziale piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Kacper Jonczyk podwójnym wicemistrzem województwa
Młody zawodnik UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków, które odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu.
Wiktoria Guść, zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski ustanowiła cztery rekordy życiowe i dwa rekordy okręgu podczas zawodów „Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu – Zawody Kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy”, które odbyły się w ostatni weekend w Poznaniu.
 Delfinki walczyły o medale w Radomiu i Łodzi
Pływacy UKS Delfin Piotrków Trybunalski zdobyli kolejne medale podczas ogólnopolskich imprez, tym razem 2 srebrne i 3 brązowe.
Piotrkowskie pływaczki zainaugurowały sezon
Cztery medale (3 srebrne i jeden brązowy) zdobyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski na początku pływackiego sezonu 2017/2018. Dwa krążki wywalczyła Maja Gudź, a dwa kolejne Wiktoria Guść.
Piotrkowskie delfinki brylowały w Ostrowcu Świętokrzyskim
Tym razem pływacy UKS Delfin Piotrków Trybunalski rywalizowali podczas II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (13 lat). Zawody odbyły się jednocześnie w trzech miastach: Bochni, Gorzowie Wielkopolskim i Ostrowcu Świętokrzyskim i wystartowało w nich w sumie 361 kobiet i 389 mężczyzn ze 101 klubów. Najlepiej spośród piotrkowian spisały się Wiktoria Guść i Maja Gudź.
20.06.2017 12:14
Karty pływaka rozdane
Blisko 480 dzieci z piotrkowskich szkół podstawowych otrzymało kartę pływaka. To zwieńczenie kursu prowadzonego w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania.
 Złota Maja w finale zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka
Pływaczka Maja Gudź, reprezentująca barwy UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego 12 i 13 - latków. Kilka dni później zdobyła kolejne cztery medale. Dzięki osiągniętym wynikom, piotrkowianka wystartuje w finale ogólnopolskich zawodów pływackich Od Młodzika do Olimpijczyka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat