Artykuły do tagu: plus

Prześwietlamy ofertę Plus dla firm. Zobacz czy warto z niej skorzystać!
Plus to sieć telefonii komórkowej za którą odpowiada Polkomtel, jeden z najdłużej działających operatorów w kraju. Początki sieci sięgają 1996 roku, a od tego czasu oferta jest systematycznie poszerzana, udoskonalana i unowocześniana, odpowiadając na nowe potrzeby rynku i konsumentów. Z usług Plusa mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy prowadzące działalność na różną skalę. Przedsiębiorcy to ważna grupa klientów tego operatora, dlatego też zadbano o to, by móc zaoferować im wiele korzystnych rozwiązań. Co warto o nich wiedzieć?
Rusza kolejna edycja wojewódzkiego budżetu obywatelskiego
20 lutego rozpoczyna się nabór projektów do IV edycji budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”.
Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego. Projekty wybrane, teraz czas na realizację
Autorzy zwycięskich projektów, które będą realizowane w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego „Łódzkie na Plus", odebrali w czwartek certyfikaty.
Wybraliśmy prawie 100 projektów
Prawie 100 projektów zostanie zrealizowanych w ramach trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego.
500 plus dla osób niesamodzielnych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie przyznawał świadczenia uzupełniające osobom, które posiadają orzeczenie o niezdolności do samodzielnej egzystencji. W województwie łódzkim może być nimi zainteresowanych prawie 62 tys. osób, zaś w całym kraju ponad 853 tys.
Od 1 sierpnia MOPR przyjmuje papierowe wnioski na świadczenia
Od sierpnia będzie można składać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie wnioski w formie papierowej na świadczenia dotyczące okresu zasiłkowego 2019-2020.
Trzynaste emerytury w pierwszej kolejności trafią do emerytów, którzy mają ustaloną wypłatę świadczeń w pierwszych termiach płatności (1 i 5 maja). Mając na uwadze, że te wypadają w dni wolne od pracy, przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wcześniej przekazali środki na emerytury na Pocztę, by pieniądze trafiły w ręce emerytów lub na ich konta jeszcze przed terminem, a to oznacza, że niektórzy już powinni mieć pieniądze na koncie.
Centrum Medyczne Plus-Med - nowoczesne metody leczenia
W dzisiejszym świecie każdy chce wyglądać jak najlepiej. Jak to się mówi „jak cie widzą, tak cie piszą”,dlatego też jeśli ktoś posiada kompleksy na punkcie swojego wyglądu, może udać się do odpowiedniego lekarza i poprosić o pomoc. Chirurgia naczyniowa, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna czy ginekologia estetyczna to obecnie najnowocześniejsze metody leczenia.
Route plus - optymalizacja organizacji struktury sprzedażowej dla firm
Dynamiczny rozwój firm logistycznych oraz handlowych stawia ich managerów przed ogromnymi wyzwaniami, które wiążą się z optymalizacją, usprawnieniem poszczególnych etapów działalności, a także maksymalną redukcją kosztów, jakie tego rodzaju aktywność rynkowa generuje. Dla osiągnięcia tych wszystkich celów poszukiwane są kompleksowe rozwiązania, a jednym z najlepszych obecnie jest narzędzie route plus, pozwalające na profesjonalizację oraz lepsze osadzenie w realiach rynkowych wszystkich przedsiębiorstw dysponujących dużą liczbą pracowników, wykonujących pracę w terenie oraz posiadających rozbudowaną flotę samochodów firmowych.
Dzieci z Sulejowa przekazały maskotki policjantom
Najmłodsi mieszkańcy gminy Sulejów wręczyli piotrkowskim policjantom maskotki. Dzieci ze Żłobka Samorządowego i Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulejowie oraz Szkoły Podstawowej w Uszczynie zbierały pluszaki, by wesprzeć szczytną akcję, w ramach której wsparcie otrzymają najmłodsi uczestnicy zdarzeń drogowych i ofiary przemocy domowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat