Artykuły do tagu: plebiscyt.Piotr

Piotr 2009 dla Michała Rosiaka
Piotrkowską Osobowością Roku został Michał Rosiak - prezes Piotrkowskiej Grupy Rowerowej. Wczoraj wieczorem podczas uroczystej gali w Miejskim Ośrodku Kultury rozstrzygnięto plebiscyt Piotr 2009, którego organizatorami były redakcje: Strefy FM, Tygodnia Trybunalskiego i portalu epiotrkow.
Już po raz 12 Radio Strefa FM i „Tydzień Trybunalski” zapraszają do udziału w plebiscycie na największą osobowość roku. Statuetkę „Piotra 2009” otrzyma 11 września br. piotrkowianin (z urodzenia lub wyboru), którego uznają Państwo za osobę ciekawą, barwną, otwartą na innych ludzi, oddaną naszej społeczności. Osobę, która - bez względu na obszar swojej działalności - zasługuje na uwagę i uznanie. Niekoniecznie musi to być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna.
Plebiscyt
Już po raz dwunasty Radio Strefa FM i Tydzień Trybunalski zapraszają do udziału w plebiscycie na największą osobowość roku. Rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu.
Piotr 2008 dla Jacka Sokalskiego
Decyzją kapituły plebiscytu tytuł Osobowości Roku statuetkę Piotra 2008 otrzymał Jacek Sokalski - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.
Radio Strefa FM i Tydzień Trybunalski organizatorzy corocznej gali z przykrością zawiadamiają, że zapowiadana na sobotę (27 września 2008 r.) uroczystość rozstrzygnięcia plebiscytu Piotr 2008 nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od nas.
Piotr 2008: Ruszył Plebiscyt
Już po raz jedenasty redakcje Strefy FM Piotrków i Tygodnia Trybunalskiego organizują Plebiscyt na Osobowość Roku Piotr 2008. O tym komu przypadnie statuetka zadecyduje Kapituła Plebiscytu, do której co roku dołączają kolejni laureaci. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi pod koniec września. Lista kandydatów liczy już 23 osoby.
Jesienią Piotr po raz jedenasty
Piotr, to honorowy tytuł przyznawany wybitnej osobowości Piotrkowa, która swoją pracą i działaniem sprawia, że nasze miasto staje się bardziej przyjazne mieszkańcom. Piotr , to także przykład do naśladowania i jednocześnie podziękowanie dla wyróżnionego tym tytułem - za codzienną pracę i aktywność. W miniony wtorek obradowała, po raz pierwszy w tym roku, Rada Plebiscytu Piotr 2008. Zebranie organizacyjne Kapituły, tym razem wyjątkowo, zostało zorganizowane przez Ojca Gracjana Kubicę w historycznych i gościnnych murach klasztoru O.O. Bernardynów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat