Artykuły do tagu: plazowapilkareczna

Kobiety na 6, a mężczyźni na 9 miejscu w Pucharze Mistrzów
Drużyny BHT GRU JUKO Piotrków rywalizowały na Sycylii w europejskim Pucharze Mistrzów (Champions Cup) w plażowej piłce ręcznej. Kobiety zajęły 6 miejsce, panowie uplasowali się na 9 pozycji. W imprezie udział wzięło po 16 najlepszych drużyn ze Starego Kontynentu.
Ty też możesz pomóc naszym mistrzom wywalczyć puchar Europy
BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski to aktualny mistrz Polski w plażowej piłce ręcznej, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Obydwa zespoły mogą reprezentować nasz kraj w prestiżowym turnieju, jakim jest Champions Cup - Liga Mistrzów. Jednak aby móc wystartować w tych rozgrywkach potrzebują finansowego wsparcia.
BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski
BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski w plażowej piłce ręcznej. Zarówno męski jak i żeński zespół wywalczył medale z najcenniejszego kruszcu podczas tegorocznej edycji PGNiG Summer Superligi. To bezprecedensowy wyczyn w historii polskiego plażowego handballa.
Zawodniczki piotrkowskiego zespołu pojadą na mistrzostwa świata
Cztery szczypiornistki BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski, lidera PGNiG Summer Superligi, zostały powołane do reprezentacji Polski, która weźmie udział Mistrzostwa Świata w Plażowej Piłce Ręcznej w rosyjskim Kazaniu.
Puchar Polski dla piotrkowianek
Piłkarki ręczne BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski wywalczyły Puchar Polski w plażowej piłce ręcznej, natomiast piotrkowscy zawodnicy przegrali w półfinale z aktualnymi mistrzami Polski BHT Auto Forum Petra Płock, którzy w finale wygrali z juniorami ze swojego klubu i wywalczyli tym samym podwójną koronę.
Plażowi szczypiorniści i szczypiornistki wicemistrzami kraju
Piłkarki oraz piłkarze ręczni BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski zdobyli srebrne medale Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej. Panie co prawda wygrały ostatni turniej, który odbył się w miniony weekend w Gdańsku, ale w generalnej klasyfikacji wyprzedziły je zawodniczki zespołu BHT Byczki Kowalewo Pomorskie, natomiast panowie zajęli w Gdańsku drugie miejsce, w końcowej klasyfikacji również uplasowali się na drugiej pozycji, ustępując jedynie zawodnikom BHT Auto Forum Petra Płock.
04.08.2014 22:49
Dublet był blisko
Szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski nie obronili tytułu mistrza Polski w plażowej piłce ręcznej, złoto wywalczyły natomiast reprezentantki tego klubu
BHT Piotrkowianin utrzymał pozycję lidera
W III rundzie Mistrzostw Polski Radom Open 2014 szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski zajęli trzecie miejsce, mimo to udało im się utrzymać pozycję lidera, podobnie jak szczypiornistkom tego zespołu, które wygrały turniej w Radomiu.
Szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski wygrali drugi turniej mistrzowski zaliczany do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Ręcznej.
BHT Piotrkowianin: W tym roku medalu nie będzie
Plażowi szczypiorniści mistrza Polski BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Tryb. zajęli ostatecznie szóste miejsce podczas finału European Beachhandball Tour 2014.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat