Artykuły do tagu: plakat

Kontrowersyjne bilbordy na piotrkowskich ulicach
Cały kraj został zalany bilbordami i plakatami, na których widnieje hasło "kochajcie się, mamo i tato", stylizowane na napisane przez dziecko. Promują one nierozerwalność małżeństwa, a ich twórcy na swojej stronie przekonują, że rozwód jest zawsze złym rozwiązaniem. W Piotrkowie również takich bilbordów nie zabrakło. Odpowiedzią na nie są banery, które mają z kolei wspierać osoby LGBTQ+.
''Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości'' za darmo dla piotrkowskich szkół
W związku ze zbliżającymi się obchodami Narodowego Święta Niepodległości, pracownicy piotrkowskiego Muzeum przygotowali prezent dla uczniów, przybliżający dziesięć postaci związanych z Piotrkowem Trybunalskim, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości. Z tej okazji można już odbierać bezpłatne broszury, przygotowane w ramach tzw. plakatowiska pt.: „Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości”.
Kandydaci znali numer listy przed głosowaniem?
W kilku polskich miastach, w tym w Piotrkowie, jeszcze przed losowaniem numerów pozycji wyborczych, pojawiły się banery, na których numer listy zaklejony był znaczkiem z nazwą partii, a pod nim znajdował się wspomniany numer, który był zgodny z tym... wylosowanym. Czy działacze PiS potrafią przepowiadać przyszłość? - pyta opozycja. - To błąd ludzki - odpowiada poseł Grzegorz Lorek, którego banery zaintrygowały kandydatkę partii Wiosna.
Mamy niespodziankę dla kibiców Polonii
W najnowszym numerze Tygodnia Trybunalskiego znajdziecie plakat swojego ulubionego zespołu, który zamieściliśmy na rozkładówce. PKS Polonia Piotrków Trybunalski został mistrzem piotrkowskiej klasy okręgowej i w przyszłym sezonie będzie grał w IV lidze łódzkiej.
Tuż przy pl. Kościuszki na skrzyżowaniu z ul. Sieradzką w piątek zawisł duży baner wyborczy Tomasza Sokalskiego, kandydata na prezydenta miasta z ramienia KWW Tak dla Piotrkowa. Członkowie sztabu wyborczego urzędującego prezydenta Krzysztofa Chojniaka postanowili jednak obrócić tę sytuację na swoją korzyść.
Minął termin na usunięcie plakatów wyborczych
Minął termin na usunięcie plakatów wyborczych z przestrzeni publicznej. Pełnomocnicy wyborczy mieli na to 30 dni. Strażnicy miejscy, patrolując ulicę, zwracają uwagę, czy wszystko zostało uprzątnięcie.
Kto i dlaczego zniszczył plakaty wyborcze?
- W niedzielę koło 11.00 otrzymałem telefon, że mój baner jest cały pomazany i okropnie wygląda. Pojechałem więc i zdjąłem. Nie chcę nikogo posądzać, ale... - mówi Sławomir Dajcz, obecny radny, startujący w wyborach z list PiS.
Plakaty wiszą w całym regionie – czy mówią prawdę?
W kilku miejscowościach regionu piotrkowskiego pojawiły się ostatnio intrygujące plakaty. Porozklejane kartki informują o rzekomych czynach pedofilskich widniejącego na zdjęciu mężczyzny. Policja nie posiada na ten temat żadnej wiedzy. Czy w takim razie był to tylko okropny żart?
Z ulic Piotrkowa znikają plakaty wyborcze
Choć komitety wyborcze mają na usunięcie swoich materiałów reklamowych 30 dni, to starają się to zrobić od razu.
Walka wyborcza trwa nie tylko podczas debat, czy spotkań z wyborcami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat