Artykuły do tagu: pisanki

Międzynarodowe malowanie pisanek w Szydłowie
Uczniowie z Włoch, Holandii i Norwegii wspólnie ze swoimi rówieśnikami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie malowali pisanki i dekorowali wielkanocne palemki. A wszystko pod czujnym okiem prawdziwych mistrzyń w tej dziedzinie – członkiń Koła Gospodyń Wiejskich z Moszczenicy. ZSP w Szydłowie do 13 kwietnia gości uczniów i nauczycieli z wymienionych krajów w ramach wymiany uczniowskiej.
W gminie Moszczenica oceniono stroiki wielkanocne
W Karlinie w gminie Moszczenica w sobotę można było poczuć już klimat świąt wielkanocnych. Jak co roku odbył się tam konkurs na najpiękniejsze pisanki i stroiki świąteczne.
Ręcznie pomalowała ponad 400 pisanek
Co roku klienci jednego z piotrkowskich barów podziwiają przygotowane przez jego właścicielkę, pisanki. Kosz w okresie Świąt Wielkanocnych zawsze jest pełen pięknych, kolorowych jajek.
25.03.2016 13:54
Jaja jak malowane!
Baranek, kurczaczek, palma, króliczek... Symboli zbliżających się świąt jest wiele, ale chyba najsilniej z Wielkanocą kojarzone są jajka. Zdobienie ich to zajęcie dla prawdziwych pasjonatów. Takich jak pani Danuta Fogiel, która w barze Piast co roku organizuje wystawę pisanek. Jest co podziwiać - zarówno jeśli chodzi o techniki zdobienia, jak i kolory.
  Pisanki wielkanocne metodą decoupage
Zbliżające się święta wielkanocne były pretekstem do zorganizowania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy warsztatów plastyczno-artystycznych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat