Artykuły do tagu: piotrkowski

Taczki przed biurami poselskimi i spore utrudnienia w ruchu. Rolnicy znów protestowali
Kilkadziesiąt maszyn rolniczych w żółwim tempie przejechało w środę ulicami Piotrkowa. Wcześniej przed biurami poselskimi w Piotrkowie pojawiły się taczki z obornikiem. To kolejny protest rolników z powiatu piotrkowskiego, którzy wyrażają swój sprzeciw wobec "Piątki dla zwierząt".
Budżet Obywatelski „ŁÓDZKIE NA PLUS 2021”. Znamy wyniki
Nowe boisko wielofunkcyjne, szlak rowerowy, a nawet oaza zieleni powstaną w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”. Zarząd Województwa Łódzkiego zatwierdził 20 października listę zadań do realizacji. Wybranych zostało 6 projektów wojewódzkich i 80 powiatowych. Przy Szpitalu Wojewódzkim na Rakowskiej w Piotrkowie powstanie wreszcie parking.
Wtorkowy raport wojewody. Ile nowych zakażeń w mieście i powiecie?
16 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV-2 w Piotrkowie, 14 w powiecie piotrkowskim - poinformowały we wtorek służby wojewody łódzkiego. W całym województwie odnotowano ostatniej doby 625 nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Uderzył w ogrodzenie i uciekł z miejsca wypadku
Wypadek samochodu dostawczego w miejscowości Kolonia Żuchowice w gminie Gorzkowice. Pojazd uderzył w ogrodzenie posesji, po czym wywrócił się na bok.
wczoraj, 08:13
Diety o 15% niższe?
Radny powiatu piotrkowskiego Ryszard Cieślak zaproponował podczas poniedziałkowej sesji obniżkę diet. Do czasu zakończenia epidemii.
Poniedziałkowy raport służb wojewody. Ile nowych zakażeń w Łódzkiem?
24 nowe przypadki zakażeń SARS-CoV-2 w Piotrkowie i aż 37 w powiecie piotrkowskim - wynika z poniedziałkowego raportu służb wojewody. W województwie łódzkim jest 679 kolejnych przypadków potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wciąż bardzo dużo nowych przypadków w powiecie radomszczańskim, w ciągu ostatniej doby aż 64.
Budowa A1. Zmiany dotyczące przejazdów pod trasą
W związku z postępem prac na budowie odc. „A” Tuszyn – Piotrków autostrady A1, przywrócony został przejazd pod budowaną trasą - lokalną drogą Dąbrówka – Mąkoszyn i będzie dostępny dla okolicznych mieszkańców co najmniej przez tydzień.
Od poniedziałku utrudnienia na drodze Piotrków - Jeżów. Zamkną wiadukt w Siomkach
Przez ponad pół roku zamknięty będzie wiadukt w Siomkach. W poniedziałek rusza bowiem przebudowa drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Kierowcy i mieszkańcy aż do czerwca przyszłego roku muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.
Piątkowy raport o zakażeniach SARS-CoV-2 w Łódzkiem
Służby wojewody przekazały najnowszy raport o liczbie nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w Łódzkiem. 19 nowych przypadków odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim, 16 w powiecie piotrkowskim. To więcej niż poprzedniej doby. Aż 58 nowych przypadków zarejestrowano w powiecie tomaszowski, 32 w bełchatowskim i 176 w samej Łodzi. W sumie mamy w Łódzkiem 660 nowych zakażeń.
Chcą, aby premier spełnił swoją obietnicę. Blokada DK12 w Sulejowie
Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w zorganizowanej blokadzie krajowej "dwunastki" w Sulejowie. Mieszkańcy mają dość uciążliwości i czekają na obiecywaną od lat drogę ekspresową S12. Ruch blokowali na tyle skutecznie, że w obu kierunkach tworzyły się potężne korki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat