Artykuły do tagu: piotrkowianie

Pożar huty szkła w Działdowie. Zginął 22-letni mieszkaniec powiatu (Aktualizacja)
22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zginął w pożarze, do którego doszło kilka dni temu w Działdowie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W pożarze zostało poszkodowanych również dwóch mieszkańców Piotrkowa.
Sukcesy piotrkowian z Piotrkowskiej Fundacji Talentów
W sobotę (27 kwietnia) w Gdyni odbył się XIV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno-Tanecznych "Gim Show". Dwa złote medale i dwa wyróżnienia trafiły do piotrkowian z Piotrkowskiej Fundacji Talentów.
W tym roku pożegnaliśmy wielu zasłużonych piotrkowian
W 2018 roku zmarło wielu znanych piotrkowian, którzy przyczynili się do rozwoju miasta. Byli to ludzie kultury, sportu, działacze społeczni i przedsiębiorcy. Przypomnijmy tych, których groby będziemy odwiedzać 1 czy 2 listopada.
Młodzi piotrkowianie debiutują
Efekty warsztatów prowadzonych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK będzie można oglądać w Centrum Idei "Ku Demokracji". Już w najbliższą niedzielę (4 listopada) o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Debiut".
Znani piotrkowianie na wystawie
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na wystawę „Znani piotrkowianie”.
Piotrkowianie najlepsi na karaibskich regatach
Maciej Nytko oraz Andrzej Bartosik to dwaj piotrkowianie, którzy brali udział w 36. edycji St. Maarten Heineken Regatta. Ich team Ocean Challenge Yacht Club wygrał na najstarszych regatach organizowanych na Karaibach.
Piotrkowianie piją coraz więcej alkoholu
Majówkowe grillowanie czy weekendowe spotkania, powodują że coraz częściej sięgamy po kieliszek.
Czego chcą piotrkowianie?
Nim odpowiemy na to pytanie, warto docenić, że chcą... coś na ten temat powiedzieć...
Rybki, szczur, a może pająk? Jak się okazuje piotrkowianie w domach chętnie trzymają nie tylko psy i koty. Coraz większą popularnością cieszą się bardziej egzotyczne zwierzęta. - Nawet te niebezpieczne - mówi Konrad Banaszewski, właściciel jednego z piotrkowskich sklepów zoologicznych.
Piotrków: Setki kilogramów lodu na balkonach
Lokatorzy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej mają problem z oblodzeniem balkonów. Ich zdaniem administracja nic z tym nie robi. Ogromne ilości lodu mogą naruszyć konstrukcje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat