Artykuły do tagu: piotrkow

Zakończył się bezprecedensowy proces sędziego piłkarskiego i piłkarza
Zakończył się bezprecedensowy proces sędziego piłkarskiego Dominika Kierczaka i piłkarza Kamila Korytkowskiego. Arbiter domagał się zadośćuczynienia od piłkarza za poniesione szkody.
Sportowcy nie tylko grają, ale też pomagają
Piotrkowscy szczypiorniści i szczypiornistki Piotrkowianina i Piotrcovii oraz trener tego drugiego zespołu odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i przekazali dary zebrane dzięki kibickom Magdalenie Kielbik, Ewie Oniśko, Weronice Oniśko i Ewelinie Palutkiewicz.
Sędzia Wesołowska o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie
"Skończyć z milczeniem" - pod takim hasłem odbyła się konferencja zorganizowana przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele policji, sądu i fundacji mówili o potrzebie ochrony praw dzieci i seniorów oraz o formach współpracy rodzin z placówkami społecznymi.
Uwaga! Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci w centrum Piotrkowa (posłuchaj relacji)
Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja, że w okolicach świetlicy Oratorium św. Antoniego oraz przy ul. Narutowicza nieznany mężczyzna zaczepia dzieci.
Kradzież w klasztorze Bernardynów. 37-latek zabrał dzieciom konsolę do gier
37-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież konsoli do gier zatrzymała piotrkowska policja. Do zdarzenia doszło w klasztorze ojców Bernardynów.
W niedzielę miejska wigilia
Na przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim zapraszają mieszkańców władze Piotrkowa. W niedzielę (16 grudnia) będzie wspólne kolędowanie, poczęstunek i niespodzianki.
Rogatki nie zamknęły się przed przejazdem pociągu [AKTUALIZACJA]
Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek na przejeździe kolejowym przy ul. Moryca w Piotrkowie. Automatyczne rogatki nie opuściły się przed przejazdem pociągu towarowego. Zawiodły też czerwone światła ostrzegawcze.
Spacer z psem bez smyczy może nas słono kosztować
Do 5 tys. zł kary może nałożyć na nas sąd za "nieodpowiednie" wyprowadzanie psa na spacer. Od połowy listopada właściciele, którzy wypuszczą czworonoga bez smyczy i kagańca zapłacą za to dużo więcej. Do tej pory obowiązywał jedynie mandat w wysokości 250 zł.
Potrącił i uciekł. Był pijany
Rowerzystka przechodziła przez pasy, została potrącona przez samochód. Kierujący fiatem seicento uciekł z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 10 w al. Piłsudskiego w Piotrkowie.
Monodram Krystyny Jandy w Heliosie
Helios zaprasza na transmisję monodramu Krystyny Jandy „Ucho, gardło, nóż”. Innowacyjny projekt stworzony przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat