Artykuły do tagu: piotrkow

28 minut temu, 11:00
Pierwsza porażka Piotrcovii
Po dwóch wygranych meczach piłkarki UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski poniosły pierwszą w tym sezonie porażkę, w niedzielę pokonały je reprezentantki Zawiszy Rzgów, które już w pierwszej połowie strzeliły cztery bramki. Ostatecznie ten mecz zakończył się wynikiem 4:1 (4:0).
Medialny casting rodzinny w C.H. Echo
Interesuje was współczesny świat mediów? Chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę? Zgłoście się do konkursu, nagrajcie z nami film reklamowy i wygrajcie profesjonalną kamerę oraz kontrakt z Agencją Filmową i Fotograficzną.
4 osoby ranne w wypadku na S8 pod Piotrkowem
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 8:00 na S8 pod Piotrkowem. W wyniku zderzenia samochodów ciężarowego i osobowego cztery osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana.
Koncert dla Pawła. Zebrano 11.000 złotych!
16 wykonawców zagrało i zaśpiewało dla walczącego z chorobą muzyka Pawła Małolepszego podczas koncertu zorganizowanego w niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Ze sprzedaży cegiełek i licytacji zebrano na rehabilitację artysty nieco ponad 11.000 złotych.
Nabór na Uniwersytet Pierwszego Wieku
Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2019/2020.
Lokatorzy mówią NIE wycince drzew
Jedni składają wnioski, by rosnące przed blokiem drzewo wyciąć, inni mówią stanowcze nie wycince zieleni na blokowiskach. - Pozbawiają nas płuc naszego osiedla, tak dłużej być może! – mówią mieszkańcy Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Ich zdaniem zieleń podnosi komfort życia, a drzewa, które zostały wycięte, były barierą przed hałasem i słońcem.
Kolejne zwycięstwo Polonii, druga porażka Concordii
Obydwa zespoły rozegrały swoje mecze na własnych boiskach. Poloniści pokonali w sobotę Orła Nieborów 3:0 (2:0), natomiast piłkarze Concordii przegrali 2:3 (2:2) z Kasztelanem Żarnów.
Piknik z okazji 500-lecia piotrkowskiego zamku królewskiego to była wspaniała lekcja historii
Z okazji 500-lecia zakończenia budowy zamku królewskiego w Piotrkowie Trybunalskim i oddania go we władanie ostatnim Jagiellonom w sobotę zorganizowano okolicznościowy piknik. Można było obejrzeć historyczny spektakl, pokazy walk rycerskich, obrazy tak wybitnych malarzy jak Wojciech Kossak, Jerzy Kossak, czy Jan Matejko oraz posłuchać muzyki dawnej.
Czy zmiana organizacji ruchu ożywi centrum Piotrkowa?
Centrum Piotrkowa wyludnia się. Z ulicy Słowackiego, od poczty do placu Kościuszki, uciekają kolejni przedsiębiorcy. Jedni narzekają na zbyt wysokie czynsze i starą infrastrukturę tej części miasta, inni wskazują na brak wystarczającej liczby miejsc parkingowych, a wiadomo, że klient najchętniej zostawiłby auto tuż przed drzwiami lokalu. Czy władze Piotrkowa mają pomysł na rozwiązanie problemu?
Piotrkowianin zdeklasował rywala
Takiego meczu z pewnością potrzebowali zawodnicy, trenerzy, ale i kibice piotrkowskiej drużyny. Meczu, po którym zostanie przełamana passa trzech kolejnych porażek. W piątek szczypiorniści Piotrkowianina zrobili to w najlepszy możliwy sposób, deklasując MMTS Kwidzyn, czyli zespół prowadzony przez poprzedniego szkoleniowca Piotrkowianina, Dmytro Zinchuka. Ten pojedynek zakończył się wynikiem 32:20 (13:8).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat