Artykuły do tagu: pilkarz

Zmarł Zbigniew Krystman, wieloletni piłkarz KS „Concordia”
Zmarł jeden z czołowych strzelców KS „Concordia” w latach 1958-1971 Zbigniew Krystman. Jego bramki wielokrotnie przynosiły najstarszej piotrkowskiej drużynie piłkarskiej cenione zwycięstwa, jak chociażby to w starciu z Widzewem w 1965 roku. Zbigniew Krystman był również działaczem i członkiem zarządu klubu. Miał 78 lat.
Zakończył się bezprecedensowy proces sędziego piłkarskiego i piłkarza
Zakończył się proces sędziego piłkarskiego Dominika Kierczaka i piłkarza Kamila Korytkowskiego. Piłkarz został uznany winnym, w związku z czym musi wpłacić 1000 zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Arbiter domagał się jeszcze zadośćuczynienia od piłkarza za poniesione szkody. Sąd jednak nie przychylił się do takiego wniosku.
Polski piłkarz wszech czasów
Tematem numer 1 w najbliższych dniach, a nawet tygodniach, będzie futbol. Jak zaprezentuje się nasza reprezentacja na rosyjskim mundialu, wyjdziemy z grupy czy nie, a może powalczymy o medal? - to pytania, na które odpowiedzi poznamy dopiero w lipcu. Natomiast we wtorkowym Maglu zapytano, kto jest polskim piłkarzem wszech czasów.
Sędzia i piłkarz spotkają się w sądzie
Szykuje się bezprecedensowy proces przed piotrkowskim sądem. Arbiter piłkarski pozwał zawodnika.
II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w trambabule
W piątek 26 stycznia odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w futbolu stołowym (trambambule). Impreza odbędzie się w pubie "Ósemka" przy ul. Słowackiego 149.
Emocjonujący turniej w „Piłkarzyki”
15 dwuosobowych drużyn uczestniczyło w zawodach „Riposta Tournament” w futbolu stołowym zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Zwycięska para jako jedyna wygrała wszystkie spotkania. Pierwsze trzy drużyny otrzymały nagrody a także puchary ufundowane przez OZPN w Piotrkowie.
Rafał Kosiński i Tomasz Jagusiak najlepsi w futbolu stołowym
Kilkanaście dwuosobowych zespołów uczestniczyło w Otwartych Mistrzostwach Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego w Trambambule (futbolu stołowym) jakie odbyły się 2 czerwca w Pubie Ósemka. Najlepszymi okazali się Rafał Kosińki i Tomasz Jagusiak.
Zagraj w Piłkarzyki i wygraj nagrody
2 czerwca w Pubie Ósemka w Piotrkowie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego w Trambambule czyli futbolu stołowym.
Robert Grzesiuk zrezygnował z funkcji wiceprezesa piotrkowskiej Polonii.
Klubowy działacz uderzył kibica!?
Piotrkowska Polonia znakomicie rozpoczęła nowy sezon w klasie okręgowej. Po trzech kolejkach prowadzi w ligowej tabeli. Cień na sportowe poczynania rzuca jednak incydent, do którego doszło po spotkaniu pierwszej kolejki ze Zjednoczonymi Gminą Bełchatów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat