Artykuły do tagu: pikieta

Grupa piotrkowian okazała sprzeciw
Kilkanaście osób spotkało się we wtorkowy (14 września) wieczór na piotrkowskim Rynku Trybunalskim, by między innymi wyrazić swoje niezadowolenie z zapisów zawartych w projekcie ustawy zwanym "Lex TVN". Wśród podnoszonych haseł, było to, że chęć wprowadzenia ich w życie, to atak na wolne media.
Piotrkowianie bronią TVN-u
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic ponownie spotkają się, by protestować przeciw ustawie "Lex TVN". Niektórzy mieszkańcy miasta nadal obawiają się o to, że stacja może zostać zamknięta.
Kolejna pikieta przed piotrkowskim magistratem
Spór mieszkańców bloku przy ul. Sygietyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim z prezydentem miasta trwa. Chcą oni wykupić lokale, w których mieszkają od lat, a które są zarządzane przez piotrkowski TBS. Ich zdaniem prezydent miasta blokuje sprzedaż.
Protestowali przeciwko aborcji
Zgromadzenie członków Fundacji Pro - Prawo do Życia odbyło się w niedzielne przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Kostromskiej i Modrzewskiego w Piotrkowie. Wzięły w nim udział dwie osoby.
Dyrektor OSiR-u nie ustaje w protestach
W cieniu sobotniego rajdu rowerowego wicemarszałek Sejmu Elżbiety Radziszewskiej odbyła się, kolejny już raz, pikieta.

fot. jk
Będzie pikieta rolników w centrum Piotrkowa
W piątek w Piotrkowie odbędzie się pikieta rolników z Komitetu Protestacyjnego Rolników Ziemi Piotrkowskiej. Przyjadą do miasta ciągnikami, aby przekazać petycję staroście piotrkowskiemu.
Mniej urzędników, więcej żołnierzy! - pikieta KNP w Piotrkowie
Pikietę przeciwko działaniom rządu zorganizowało wczoraj przed biurem poselskim Elżbiety Radziszewskiej piotrkowskie koło Kongresu Nowej Prawicy.
Ściany żądają wolności!
"Niech Ci łapa uschnie" - to przewodnie hasło pikiety, którą zorganizowano 26 maja w Piotrkowie w obronie bloków niszczonych przez pseudografficiarzy.
Bronili prezydenta, mogli stracić zdrowie?
Czy udział osób niepełnosprawnych z warsztatów terapii zajęciowej w Piotrkowie w przedreferendalnej pikiecie w obronie prezydenta Chojniaka mógł pogorszyć ich stan zdrowia? Bada to prokuratura.
Sprawdzą, czy wykorzystali niepełnosprawnych
Nie milkną kontrowersje wokół pikiety zorganizowanej przez zwolenników urzędującego prezydenta miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat