Artykuły do tagu: pijana

Pijana pojechała ratować pacjenta. Mężczyzna zmarł.
Trzy promile alkoholu we krwi miała 45-letnia ratowniczka medyczna, która udzielała pomocy 74-letniemu mężczyźnie. Podczas interwencji niepokój rodziny zwróciło dziwne zachowanie kobiety, która jak się później okazało była pod wpływem alkoholu. Wszystko zakończyło się niestety śmiercią mężczyzny. Ratowniczka została zatrzymana przez policjantów z Opoczna.
Pijana babcia upuściła niemowlaka
Rodzice zostawili dziecko pod opieką babci, a ta naraziła je na niebezpieczeństwo. W środę radomszczańscy policjanci odebrali zgłoszenie od rodziców 4-miesięcznego niemowlęcia, twierdzili, że zostawili dziecko pod opieką babci, a gdy wrócili, okazało się, że na główce malucha jest siniak. Na miejscu policjanci zastali rodziców chłopca, 40-letnią babcię oraz jej 45-letniego konkubenta. Rodzice byli trzeźwi natomiast babcia i jej przyjaciel mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta twierdziła, że dziecko jej się wyślizgnęło, gdy nosiła je na rękach.
3-miesięczne dziecko w samochodzie i 3 promile. 28-latka zatrzymana
Nietrzeźwa kobieta przewoziła na przednim siedzeniu 3-miesięczne dziecko. Została zatrzymana przez policjantów w Wolborzu. To nie pierwszy tego typu incydent, 28-latka ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.
2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa i agresywna kierująca zatrzymana
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Nie dość, że 48-letnia kobieta jechała "na podwójnym gazie", to nie zatrzymała się do kontroli i była agresywna wobec funkcjonariuszy.
Była pijana, wiozła dzieci
Była kompletnie pijana, prowadziła samochód i... wiozła ze sobą dwuletnie bliźniaczki. Bełchatowscy policjanci zatrzymali nieodpowiedzialną kierującą. Kobieta usłyszała już zarzuty.
Historia miłosna z bombą w tle...
Dopiero zapadł w piotrkowskim sądzie wyrok skazujący w sprawie fałszywego alarmu bombowego, a kolejna osoba postanowiła popełnić podobne przestępstwo. Nietrzeźwa kobieta zawiadomiła policję o podłożonym ładunku wybuchowym w bloku przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie. Tłumaczyła, że zrobiła to z zemsty... bo jeden z mieszkańców bloku złamał jej serce.
Pijana piesza potrącona przez samochód
Padający deszcz skutecznie utrudniał w poniedziałek jazdę, w Piotrkowie doszło więc do kolejnego wypadku.
Pijani rodzice opiekowali się dziećmi
W alkotest wydmuchali 2 oraz 2,5 promila. Zdarzenie miało miejsce na ul. Granicznej w Tomaszowie.
Miała ponad 2 promile, opiekowała się dzieckiem
Ponad 2 promile alkoholu miała 38-letnia kobieta, która opiekowała się córką.
Miała ponad 2 promile, opiekowała się dzieckiem
Ponad 2 promile alkoholu miała 25-letnia kobieta, która opiekowała się 3-letnią córką.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat