Artykuły do tagu: petycja

Zebrali już prawie 10 tysięcy podpisów. Walka o budowę S12 trwa
Około 9,5 tys. osób poparło już akcję „S12 natychmiast". Mieszkańcy Sulejowa jednak cały czas zbierają podpisy pod petycją, z którą chcą jechać do Warszawy. Przypomnijmy, że inicjatorom akcji zależy na jak najszybszym rozpoczęciu prac przy budowie trasy S12, bo dziś droga krajowa nr 12 to jedna z najbardziej przeciążonych tras w naszym regionie. Tylko w środę doszło tam do dwóch wypadków.
DK12 polskim Czarnobylem?
Walka o wybudowanie drogi S12 trwa. Mieszkańcy Sulejowa cały czas zbierają podpisy pod petycją, z którą chcą jechać do Warszawy. W piątek przed godziną 18.00 na DK12 można było zobaczyć nietypowych autostopowiczów. Kierowców, którzy stali w korkach, zatrzymywały osoby w białych fartuchach z przewieszonymi maskami przeciwgazowymi. Wszystko po to, by jak najwięcej osób poparło budowę S12.
Już prawie dwa tysiące osób podpisało petycję ws. budowy trasy S12
Co najmniej kilkadziesiąt osób spotkało się w piątkowe popołudnie na Placu Straży w Sulejowie, aby poprzeć akcję „S12 natychmiast”, do tej pory pod petycją w tej sprawie podpisało się już prawie dwa tysiące osób. Można to także zrobić przez internet, link zamieściliśmy na końcu tego artykułu.
Bronią księdza Bochyńskiego
W niedzielę w Piotrkowie odbyła się msza pożegnalna, którą odprawił ksiądz Ireneusz Bochyński.
PIO chce śmieci tańszych o 70 procent
Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska znów oburzona. Tym razem chodzi o gospodarkę odpadami. PIO postanowiło złożyć do prezydenta miasta petycję w sprawie obniżenia opłat za odbiór śmieci od mieszkańców.
PIO zbiera podpisy na hali targowej
Dziś przedstawiciele Piotrkowskiej Inicjatywy Obywatelskiej na terenie hali targowej przekonują mieszkańców do podpisania petycji o obniżenie kosztów życia w mieście.
Mamy już 700 podpisów pod petycją do władz miasta w sprawie obniżenia podatków w Piotrkowie powiedział Marcin Pampuch - z Piotrkowskiej Inicjatywy Obywatelskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat