Artykuły do tagu: personel

Anestezjolog z piotrkowskiego szpitala zakażony koronawirusem [Aktualizacja]
Zakażenie koronawirusem stwierdzono u lekarza anestezjologa, który pracuje w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Placówka wstrzymała przyjęcia na laryngologię, urologię, chirurgię, ortopedię, gastrologię i OIOM.
Zmiany dla pracowników SOR
W 2018 roku żaden pacjent fizycznie nie zaatakował piotrkowskich ratowników medycznych, takich przypadków niestety nie brakowało w innych regionach Polski. Od 1 stycznia pracownicy i personel szpitalnych oddziałów ratunkowych mają być traktowani jak funkcjonariusze publiczni. Taki przywilej nadaje im nowelizacja ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym.
Oddział Dziecięcy na Rakowskiej zamknięty!
Z powodu braków w personelu od 1 listopada zamknięty zostaje Oddział Dziecięcy w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie. Placówka niestety nie jest w stanie zapewnić nawet minimalnego bezpieczeństwa pobytu dzieci na oddziale.
W szpitalach kradną na potęgę
Pani Anna straciła obrączkę, panu Eugeniuszowi zginęło radio, pani Lidia została pozbawiona portfela i była świadkiem kradzieży pościeli i szlafroków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat