Artykuły do tagu: patrole

Bezpieczniej nad Zalewem Sulejowskim?
We wtorek w Bronisławowie zostało podpisane porozumienie dotyczące patroli ponadnormatywnych na wodach i terenach przywodnych Zalewu Sulejowskiego.
Więcej policjantów na ulicach Sulejowa
Samorząd Sulejowa przekazał Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie 24 tys. zł z przeznaczeniem na ponadnormatywne patrole.
Umowa na patrole ponadnormatywne podpisana
W Piotrkowie będzie bezpieczniej. Prezydent miasta podpisał porozumienie z Komendą Miejską Policji w sprawie dodatkowych patroli.
Więcej policjantów na ulicach miasta i powiatu
W okresie przedświątecznym Piotrków i teren powiatu patroluje większa liczba policjantów.
W Sulejowie będą dodatkowe patrole policji
Porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych na terenie Sulejowa podpisał kilka dni temu burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski i I zastępca komendanta miejskiego policji w Piotrkowie mł. insp. Dariusz Partyka. Samorząd przekazał na ten cel 22,5 tys. zł. Pieniądze te będą przeznaczone na pięciogodzinne, dodatkowe, dwuosobowe, umundurowane patrole policjantów.
Z miejskiej kasy na dodatkowe patrole policji
115 tys. zł przekaże Piotrków z miejskiej kasy dla policji. Środki te mają zostać przeznaczone na rekompensatę dla policjantów za ponadnormatywny czas służby oraz nagrody za osiągnięcia w służbie.
Policjanci na ulicach Radomska.
Na ulice Radomska wychodzą ponadnormatywne policyjne patrole. Porozumienie w tej sprawie podpisano w urzędzie miasta. Za dodatkową pracę policjantów zapłaci samorząd. Przypomnijmy, że w mieście trwa procedura likwidacji straży miejskiej.
Pieszo i na rowerach trafią tam, gdzie trudno dojechać
Miasto daje pieniądze, policja funkcjonariuszy i... rowery.
Pieniądze na patrole w Radomsku
10 tys. zł z budżetu miasta Radomska zostało przekazane na dodatkowe patrole policyjne, które już w tym tygodniu wyruszą w miasto.
Radomszczańskie patrole obywatelskie
Sześć osób znajdzie pracę w patrolach obywatelskich, które prawdopodobnie już w maju powrócą na ulice Radomska. Projekt realizowany jest po raz trzeci. To wspólne przedsięwzięcie urzędu miasta, starostwa, urzędu pracy i policji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat