Artykuły do tagu: patrole

Sulejów. Będą patrole ponadnormatywne
Czy na terenie gminy Sulejów będzie bezpieczniej? Wiele na to wskazuje. W poniedziałek burmistrz Wojciech Ostrowski i Komendant Miejski w Piotrkowie insp. Dariusz Partyka podpisali porozumienie w sprawie uruchomienia na terenie gminy patroli ponadnormatywnych.
Ponad 100 tysięcy na dodatkowe patrole
Ponad 900 dodatkowych, pięciogodzinnych patroli wykonają w przyszłym roku piotrkowscy policjanci, dzięki dofinansowaniu, przekazanemu na ten cel przez piotrkowskich urzędników.
Bezpieczniej nad Zalewem Sulejowskim?
We wtorek w Bronisławowie zostało podpisane porozumienie dotyczące patroli ponadnormatywnych na wodach i terenach przywodnych Zalewu Sulejowskiego.
Więcej policjantów na ulicach Sulejowa
Samorząd Sulejowa przekazał Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie 24 tys. zł z przeznaczeniem na ponadnormatywne patrole.
Umowa na patrole ponadnormatywne podpisana
W Piotrkowie będzie bezpieczniej. Prezydent miasta podpisał porozumienie z Komendą Miejską Policji w sprawie dodatkowych patroli.
Więcej policjantów na ulicach miasta i powiatu
W okresie przedświątecznym Piotrków i teren powiatu patroluje większa liczba policjantów.
W Sulejowie będą dodatkowe patrole policji
Porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych na terenie Sulejowa podpisał kilka dni temu burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski i I zastępca komendanta miejskiego policji w Piotrkowie mł. insp. Dariusz Partyka. Samorząd przekazał na ten cel 22,5 tys. zł. Pieniądze te będą przeznaczone na pięciogodzinne, dodatkowe, dwuosobowe, umundurowane patrole policjantów.
Z miejskiej kasy na dodatkowe patrole policji
115 tys. zł przekaże Piotrków z miejskiej kasy dla policji. Środki te mają zostać przeznaczone na rekompensatę dla policjantów za ponadnormatywny czas służby oraz nagrody za osiągnięcia w służbie.
Policjanci na ulicach Radomska.
Na ulice Radomska wychodzą ponadnormatywne policyjne patrole. Porozumienie w tej sprawie podpisano w urzędzie miasta. Za dodatkową pracę policjantów zapłaci samorząd. Przypomnijmy, że w mieście trwa procedura likwidacji straży miejskiej.
Pieszo i na rowerach trafią tam, gdzie trudno dojechać
Miasto daje pieniądze, policja funkcjonariuszy i... rowery.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat