Artykuły do tagu: pasja

Przez dwa miesiące plecak był całym moim światem
Każdemu z nas zdarza się marzyć o realizowaniu swoich życiowych pasji i spełnianiu marzeń. Nie wszyscy jednak mają odwagę zrobić krok w kierunku urzeczywistnienia swoich pragnień. Piotrkowianin Adam Miśkiewicz szczególną miłością zapałał do odkrywania świata. Wraz z przyjaciółmi podróżuje m.in. autostopem, a nam opowiedział o swojej ostatniej podróży – do Tajlandii.
Jedna z najpopularniejszych gier karcianych – pasjans
Pierwsze gry karciane pojawiły się w Chinach w X wieku. W Europie popularność zdobyły dopiero w XIV-XV wieku. Do dziś gry karciane są jedną z popularniejszych rozrywek towarzyskich. W zależności od rodzaju rozgrywki wyróżnia się gry oparte na zdobywaniu lub pozbywaniu się kart, tworzeniu określonych układów, porównywaniu kart i braniu lewa. Początkowo karty były ręcznie malowane i bardzo kosztowne, upowszechniły się dopiero po wynalezieniu druku.
69 państw i 28 wysp. Elżbieta i Andrzej z Piotrkowa byli już prawie wszędzie
69 państw i 28 wysp - takim turystycznym doświadczeniem mogą się pochwalić Elżbieta i Andrzej Workiewiczowie z Piotrkowa.
Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!
Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć zatrudnienie, które będzie przyjemnością.
Dawid z Piotrkowa zwycięzcą ogólnopolskiej kampanii
Dawid z Piotrkowa został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu w ramach kampanii „Ja? Pracuję w Maku!"!
Lady Sariel  czyli odrobina Japonii w Piotrkowie
Gorsety, halki z licznymi warstwami, sukienki z bufiastymi rękawami, kapelusze, perły a nawet pantalony. Lady Sariel nosi stroje składające się właśnie z takich elementów.
Dziesięcioro uczniów z Technikum Hodowli Koni w Wolborzu uczestniczących w projekcie Dobra Szkoła – Dobry Start” właśnie rozpoczyna 7-dniowy letni obóz jeździecki, który finalizuje całoroczne przygotowanie uczestników projektu do egzaminu na powszechne odznaki jeździeckie PZJ.
Stowarzyszenie podobne do innych, lecz zupełnie inne.
Pogoda - Dziedzina nauki, która potrafi zainteresować.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat