Artykuły do tagu: parkPoniatowskiego

Czy monitoring zarejestrował, kto wbijał gwoździe w parku?
Na początku tygodnia informowaliśmy o gwoździach wystających z alejek w piotrkowskim parku im. ks. Poniatowskiego. Co najmniej dwóch mężczyzn uszkodziło sobie przez nie stopy. Nie wiadomo, kto wbijał gwoździe w alejki.
Wybieracie się do parku? Uważajcie na gwoździe!
Zamiast krokusów, z ziemi wyrastają gwoździe. Zarząd Dróg w Piotrkowie ostrzega piotrkowian, którzy lubią spacery po parku im. Poniatowskiego.
02.08.2016 12:14
Gdzie te gawrony?
O problemie wspominaliśmy już wielokrotnie, bo i wielokrotnie w tej sprawie zgłaszali się do nas czytelnicy portalu i słuchacze radia Strefa FM. Jedna z piotrkowianek w porannej audycji Magiel poskarżyła się dziś na stada gawronów grasujące w okolicach sądu.
Nareszcie! Toalety w parku Poniatowskiego
Od jednego z czytelników dostaliśmy informację, że w parku im. ks. J. Poniatowskiego działają ogólnodostępne toalety. Na dowód załączył nam zdjęcia.
Z psem do parku nie wejdziesz...
Trwa remont parku im. ks. Poniatowskiego w Piotrkowie. W czwartek postęp prac sprawdzali na miejscu nasi radni i urzędnicy.
Ryby pływają w kałuży. Wędkarze interweniują
Po wypompowaniu wody ze stawu w remontowanym Parku im. ks. Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie okazało się, że są tam ryby, których teoretycznie być nie powinno.
Trwają prace w parku Poniatowskiego
Remont piotrkowskiego parku im. ks. J. Poniatowskiego przebiega zgodnie z planem. Prace powinny zakończyć się we wrześniu.
Sterty chwastów w parku miejskim
Kolejna interwencja mieszkańca miasta dotycząca parku miejskiego.
Fatalny stan alejek w parku Poniatowskiego
Reporterzy Strefy FM zapytali mieszkańców Piotrkowa, co sądzą na temat stanu nawierzchni alejek w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Wielu zwróciło uwagę na bardzo złą jakość ścieżek.
Piotrków: Szalet zburzony
Zabytkowy szalet w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego zniknął z powierzchni ziemi. Firma ZIOM na zlecenie Urzędu Miasta rozebrała obiekt. Dziś jest tam tylko dziura w ziemi i sterta gruzu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat