Artykuły do tagu: papierosy

Blisko pół tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy przewoził swoim samochodem 38-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Mężczyzna tłumaczył policjantom z komisariatu w Wolborzu, że lewe papierosy sprzedawał znajomym.
Blisko 7 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli tomaszowscy policjanci w jednej z miejscowości na terenie gminy Ujazd.
Ponad 4500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy u jednego z mieszkańców Tomaszowa znaleźli funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją tomaszowskiej komendy.
Piotrków: Nielegalne papierosy w bagażniku
Blisko 1400 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli funkcjonariusze piotrkowskiej komendy w bagażniku samochodu 44-letniego mieszkańca Piotrkowa.
Policja znalazła „lewe” papierosy i spirytus
6400 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i 50 litrów „lewego” spirytusu znaleźli w garażu 35- letniego mieszkańca Piotrkowa policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą.
Strażnicy miejscy przypominają o zakazie palenia
Amatorzy tytoniowego dymku za złamanie obowiązującego od 15 listopada zakazu palenia w miejscach publicznych mogą zapłacić nawet 500 złotych mandatu.
Sądny dzień dla palących i restauratorów
Wśród palaczy wzbudziła kontrowersję, właścicieli obiektów gastronomicznych i rozrywkowych postawiła pod murem i wywołała strach przed kosztami zmian i utratą. Co to takiego?
Wczoraj około godziny 19.00 dzielnicowi z piotrkowskiej komendy policji podjęli obserwację jednego z kiosków przy ulicy Wojska Polskiego. Wkrótce zauważyli młodego człowieka, którego wygląd mógł wskazywać, że jest on osobą małoletnią.
Młodym na papierosy pozwalają sprzedawcy
W Piotrkowie aż 75% ekspedientów sprzedałoby papierosy osobie nieletniej. 28 z 30 lokalnych sklepów znalazło się na tzw. „czarnej liście” – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży STOP18! Piotrków na tle całego kraju nie wypadł najlepiej. W skali kraju ten zakaz łamie 63% sprzedawców. Teraz ekspedienci mogą oni spodziewać się kar.
Policjanci odebrali 1,5 tys. paczek papierosów
Wczoraj piotrkowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą prowadzili działania wspólnie z pracownikami Izby Celnej z Łodzi. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1,5 tysiąca paczek papierosów i 30 litrów spirytusu bez znaków akcyzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat