Artykuły do tagu: paczki

Pomoc Żywnościowa dotarła do Sulejowa
Do Sulejowa trafiła kolejna porcja żywności przekazana w ramach Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej. Paczki będą wydawane w ciągu kilku najbliższych dni. Jednak w związku z epidemią koronawirusa odbiorcy będą umawiani na indywidualne godziny odbioru paczek. Będą się z nimi kontaktowali pracownicy socjalni.
Zmiany w sposobie udzielania widzeń oraz przyjmowania paczek w piotrkowskim Areszcie
Przedstawiciele Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim informują, że od lipca zmienią się godziny widzeń z osadzonymi oraz przekazywania im paczek.
Świąteczne paczki trafiły do pogotowia opiekuńczego
Pogotowie Opiekuńcze w Piotrkowie Trybunalskim obsypane świątecznymi podarunkami. Wszystko za sprawą zbiórki, którą zorganizował piotrkowski hipermarket Auchan.
Amfetamina w maszynce, marihuana w paletce
Jeszcze do niedawna osadzeni w Areszcie Śledczym w Piotrkowie mogli spodziewać się widzeń swoich bliskich w dniach od wtorku do piątku. Od poniedziałku jednak obowiązują nowe zasady dotyczące terminów widzeń oraz paczek dla osadzonych. Nie wszyscy jednak stosują się do jakichkolwiek wytycznych. Byli tacy, co w maszynce do golenia próbowali dostarczyć “kumplowi” amfetaminę, ktoś inny marihuanę ukrył w paletce pingpongowej.
Buty, akcesoria telefoniczne, kosmetyki, a nawet pałkę teleskopową i gadżety erotyczne można kupić na licytacji przedmiotów pochodzących z przesyłek pocztowych, które z różnych względów nie trafiły do odbiorcy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat