Artykuły do tagu: paczka

„Szlachetna paczka” znowu w akcji
Ponad 60 rodzin chcą w tym roku odwiedzić wolontariusze akcji „Szlachetna Paczka”. W 2012 roku wytypowali 45 rodzin z Piotrkowa i powiatu, a świąteczna pomoc trafiła do 31 domów.
Zostań wolontariuszem
Po raz trzeci w Piotrkowie, a trzynasty w kraju rozpoczyna się akcja Szlachetna Paczka. Tradycyjnie – od poszukiwania wolontariuszy.
Koncert Noworoczny - Szlachetna Paczka 2012
Już w czwartek 10 stycznia o godzinie 19.00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek odbędzie się Koncert Noworoczny, podsumowujący Akcję Szlachetna Paczka 2012. Zapraszamy!
Tylko urzędnicy z Piotrkowa odmówili pomocy
“Szlachetna Paczka” miała w Piotrkowie już swój finał. Jest czego gratulować wolontariuszom i darczyńcom. Gratulacje nie należą się jednak samorządowi lokalnemu, który jako jedyny w województwie łódzkim odmówił “Szlachetnej Paczce” patronatu honorowego. Dodatkowo wolontariusze, którzy udali się z prośbą o pomoc, napotkali na rodem z PRL-u impertynencję jednego z urzędników, a podanie o patronat na miesiąc “utkwiło” u pełnomocnika prezydenta miasta.
Już rozdają
Przez cały dzisiejszy i jutrzejszy dzień wolontariusze będą rozwozić zebrane dary do najbardziej potrzebujących rodzin z powiatu piotrkowskiego. Tegoroczna akcja "Szlachetnej Paczki" dobiega już końca.
Zapaśnicy AKS Piotrków wsparli
Mąka, cukier, makaron, środki czystości – to tylko niektóre z produktów, które trafią do jednej z potrzebujących rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. W niedzielne południe akcję tę wsparli zapaśnicy z AKS Piotrków.
Akcja Szlachetna Paczka nabiera rozpędu, jej organizatorzy wytypowali już wolontariuszy, którzy będą pozyskiwać darczyńców, a tym może zostać każdy z nas. Aby pomóc jednej z wytypowanych rodzin wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową.
Od kilkunastu lat “Szlachetna Paczka” pomaga najbardziej potrzebującym. Od kilku lat także w naszym regionie. Już w sobotę (17 listopada) każdy będzie mógł wybrać rodzinę, której chce pomóc.
FMS: Namawiali do Szlachetnej Paczki
Młodzież z Federacji Młodych Socjaldemokratów oraz radny Rady Miasta Szymon Miazek na deptaku przy ul. Słowackiego namawiali przechodniów i rozdawali ulotki zachęcające do wolontariatu w Szlachetnej Paczce.
Piotrków: Wręczyli paczki podopiecznym Oratorium
Słodycze, zabawki, książki, kolorowanki i św. Mikołaj. To wszystko dla podopiecznych Oratorium św. Antoniego w Piotrkowie przygotowali studenci Wyższej Szkoła Handlowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat