Artykuły do tagu: paczka

Możemy pomóc 40 rodzinom
W tym roku Szlachetna Paczka trafi do jeszcze większej liczby potrzebujących niż poprzednio. W Piotrkowie i powiecie będzie można pomóc co najmniej 40 rodzinom. Jak to zrobić?
Trwa nabór do Szlachetnej Paczki
W ubiegłym roku świąteczne paczki trafiły do 37 rodzin, w tym roku organizatorzy akcji Szlachetna Paczka chcieliby, aby takich rodzin było jeszcze więcej, a to oznacza, że potrzebnych jest także więcej wolontariuszy.
Ruszyła rekrutacja do „Szlachetnej Paczki”
Możesz sprawić, że najbardziej potrzebujące rodziny z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego na długo zapamiętają tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Ruszył nabór wolontariuszy do projektu „Szlachetna Paczka”.
Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jackiem "Wiosną" Stryczkiem zaprasza do zostania liderem Szlachetnej Paczki osoby z województwa łódzkiego.
Podsumowali Szlachetną Paczkę
23 stycznia w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbył się koncert podsumowujący Szlachetną Paczkę Rejonu Piotrkowskiego.
Finał Szlachetnej Paczki w Piotrkowie
Akcja "Szlachetna Paczka" powoli dobiega końca.
Piotrków. Szlachetna Paczka
Akcja „Szlachetna Paczka” powoli dobiega końca. Dzisiaj fundatorzy dostarczają paczki do filii UJK w Piotrkowie. Wśród nich są osoby prywatne, instytucje, samorządy i firmy.
Dyrekcja i Samorząd Uczniowski Gimnazjum im. St. Małachowskiego w Moszczenicy zwracają się z ogromną prośbą o wsparcie organizowanej przez nich akcji charytatywnej.
Szlachetna Paczka szuka darczyńców
Trwa akcja Szlachetna Paczka. Każdy darczyńca na stronie www.szlachetnapaczka.pl może zapoznać się z listą rodzin zakwalifikowanych do projektu i wybrać tę, której zechce pomóc.
Zainaugurowali Szlachetną Paczkę
W sobotę w rynku łódzkiej Manufaktury zainaugurowano kolejną akcję Szlachetna Paczka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat